http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Miłośnicy koni pożegnali Stary Rok

Wyróżniony Miłośnicy koni pożegnali Stary Rok

Dzisiaj w samo południe na gnieźnieńskim Rynku odbyło się oficjalne pożegnanie roku 2017 przez miłośników koni z Gniezna i okolic. To już dwunasty raz, kiedy to wspólnie mogli świętować nadchodzący Nowy Rok.


Wszyscy zainteresowani i osoby kochające te przepiękne zwierzęta mogli dzisiaj podziwiać ich dostojność oraz niezwykłość w centrum naszego miasta. Była to niepowtarzalna okazja, aby zrobić sobie nie tylko zdjęcie z koniem, ale także szansa na wspólne spędzenie czasu w gronie mieszkańców Gniezna. Na Rynku pojawiło się czterdzieści koni, które przybyły nie tylko z gnieźnieńskich stadnin, ale również tych z okolic.

Jak wskazuje organizator całego przedsięwzięcia, Patryk Dobrzyński z Rancza Ganina to kolejna okazja, aby wspólnie pożegnać i jednocześnie powitać Nowy Rok. - Jest to dwunaste sylwestrowe spotkanie miłośników koni, aby wspólnie i wzajemnie złożyć sobie życzenia na nadchodzący Nowy Rok. W tradycji koniarskiej zawsze życzymy sobie przede wszystkim zdrowych koni oraz zdrowych jeźdźców – mówi i dodaje: - Frekwencja nam dopisała, pogoda jest wspaniała, dzięki czemu przybyło wielu mieszkańców.

Spotkanie koniarzy zakończyło się wypiciem symbolicznej lampki szampana.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.