http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Wigilijnie przy tenisowych stołach

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Wigilijnie przy tenisowych stołach

Wigilijny Turniej Rodzinny pingpongistów „Stelli Niechan” rozegrany został z okazji tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia. Przy wigilijnym i pingpongowym stole spotkali się wspólnie młodzi zawodnicy i rodzice klubu „Stella Niechan” Gniezno.


Takie turnieje stały się już  tradycją. Każdego roku w Niechanowie w przeddzień Świąt Bożego Narodzenia rozgrywany jest tenisowy „Turniej Rodzinny”. Tym razem wystartowało 17 par: zawodnik – rodzic. Zawody miały charakter wspólnej zabawy, integracji i oczywiście również sportowy. Chyba najbardziej atrakcyjną była w każdym meczu pierwsza gra, gra deblowa złożona z pary: dziecko (zawodnik) – rodzic. Często dochodziło do trochę śmiesznych sytuacji, kiedy w emocjach dziecko pouczało rodzica jak powinno odbić piłeczkę. Było dużo emocji, zabawy i uśmiechu.

Dla statystyki trzeba podać, że pierwsze miejsce zajęła para: Paulina Kościańska z tatą Zbigniewem, drugie miejsce zajęła Klaudia grająca w parze z dziadkiem, a trzecie para: Bartosz Smarzyk z tatą.

Okolicznościowe puchary i medale wręczał Prezes UKS „Niechan” – Zbyszek Linkiewicz oraz prowadzący turniej trenerzy: Eugeniusz Kruger i Tadeusz Nowak.

Rodzice przygotowali suto zastawiony stół wigilijny. Były wspólne rozmowy o sekcji, treningach między świętami i oczywiście życzenia Świąteczne i Noworoczne.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.