http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Żużlowy karnet pomysłem na świąteczny prezent

  • Napisane przez (Inf. prasowa)
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Żużlowy karnet pomysłem na świąteczny prezent

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się bardzo dużymi krokami. W tym gorącym, przedświątecznym okresie, kibiców czarnego sportu zachęcamy do skorzystania z oferty GTM Start Gniezno i zakupu karnetów na sezon 2018. Wejściówka na siedem spotkań rundy zasadniczej I ligi w Gnieźnie to najlepszy prezent pod choinkę. Mamy nadzieję, że każdy prawdziwy kibic sprezentuje taki karnet bliskiej osobie lub znajomemu – z okazji świąt, na imieniny bądź urodziny. Duża ilość nabywców pozwoli nam zbudować jeszcze większe grono fanów czarnego sportu, którzy dopingując drużynę Car Gwarant Start Gniezno będą jej ósmym zawodnikiem.Na sezon 2018 proponujemy cztery rodzaje karnetów wstępu. Ich zakup wiąże się z korzyścią w postaci jednego darmowego meczu na własnym obiekcie. Gwarancja stałej ceny w rundzie zasadniczej sezonu, niezależnie od rodzaju meczu.
Karnet – trybuna: 270 zł
Karnet – normalny: 180 zł
Karnet – ulgowy: 120 zł
Karnet – dziecięcy: 50 zł

Dzieci do 3 roku życia włącznie na mecze ligowe w sezonie 2018 wchodzić będą za darmo. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują karnety dziecięce. Wstęp na karnety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Karnet ulgowy przysługuje osobie niepełnosprawnej ze znacznym stopniem niepełnosprawności wymagającej opieki osoby dorosłej (za okazaniem orzeczenia o stopniu niepełnosprawności).

Sprzedaż karnetów odbywa się w sekretariacie klubu przy ul. Wrzesińskiej 27-29. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16. Karnety nabyć można również w punktach partnerskich GTM Start Gniezno:
- Kino Helios (Galeria Gniezno, ul. Pałucka 2)
- Sklep Pitbike Gniezno KXD (ul. Poznańska 123)
- Sklep odzieżowy Manekin (Gniezno, ul. Dąbrówki 23/1)
- Restauracja Popularna (Kłecko, plac Powstańców Wielkopolskich 3)
- Firma Zegarmistrzowsko-Jubilerska B.Zielińska (Trzemeszno, ul. 22 stycznia 9)

W ofercie posiadamy również klubowe szaliki, czapki zimowe, czapeczki, opaski silikonowe czy też zapachy do auta. Są one do nabycia w naszych punktach partnerski i sekretariacie GTM Start Gniezno.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.