http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Sprawdzian na 1000 m podczas Czwartku Biegowego

Wyróżniony Sprawdzian na 1000 m podczas Czwartku Biegowego

Wczoraj odbył się kolejny trening z cyklu Czwartki Biegowe. O godz. 18.00 w Strefie Rekreacji pojawiło się 16 osób, które mimo upalnego dnia  postanowiły sprawdzić swoją aktualną formę w przygotowaniach do 40. Biegu Lechitów.


Trening prowadzili: Andrzej Krzyścin (sześciokrotny zwycięzca Biegu Lechitów) oraz Klaudiusz Kozłowski (zwyciężał w Biegu Lechitów 2 razy). Łącznie, w Biegu Lechitów,  obaj zawodnicy stawali 21 razy na podium. W ramach treningu Klaudiusz z Andrzejem przeprowadzili na bieżni tartanowej Gimnazjum nr 2 sprawdzian na 1000 m. Uczestnicy treningu zostali podzieleni na 4 grupy biegnące na wyniki 4'00", 3'30", 3'20" i najszybsza na 3'00".

Pod koniec września, już po 40. Biegu Lechitów, na kolejnym Czwartku Biegowym sprawdzian na 1000 m zostanie powtórzony. Ale tym razem nad Jeziorem Jelonek. Zawodnicy będą mogli porównać jak jest różnica między biegiem po tartanie a asfalcie oraz bez ostrych wiraży.

Wszystkich chętnych do wspólnego biegania zapraszamy już 24 sierpnia na kolejny Czwartek Biegowy. Zbiórka o godz. 18:00 w Strefie Rekreacji (za Kauflandem). W programie OWB3 (Ogólna Wytrzymałość Trzeciego Stopnia).

Treningi z cyklu Czwartki Biegowe są ogólnodostępne, bezpłatne dostosowane do różnych poziomów zaawansowania.

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.