http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Trwa VII Rekreacyjny Turniej Sołecki Gminy Kiszkowo!

Wyróżniony Trwa VII Rekreacyjny Turniej Sołecki Gminy Kiszkowo!

Już w najbliższą niedzielę, 26 lutego w hali widowiskowo-sportowej w Kiszkowie zostaną rozegrane mecze eliminacyjne w piłce siatkowej, których finały rozegrane zostaną 12 marca. Zawody odbywać się będą w ramach VII Rekreacyjnego Turnieju Sołeckiego Gminy Kiszkowo.


Rekreacyjny Turniej Sołecki Gminy Kiszkowo, organizowany jest w tym roku po raz VII. Jego celem była popularyzacja kultury fizycznej i rekreacji wśród mieszkańców gminy, wyrabianie nawyku aktywnego udziału mieszkańców w rożnych formach rekreacji i zabawy, aktywizacja środowisk samorządowych wsi do systematycznego działania w zakresie kultury fizycznej, rekreacji sportu.

Finał Rekreacyjnego Turnieju Sołeckiego będzie miał miejsce 19 marca, gdzie ponad 150 osób z 12 drużyn będzie zmagać się w 10 konkurencjach. W turnieju wezmą udział drużyny składające się z mieszkańców danego sołectwa, pod przewodnictwem sołtysa i członków rady sołeckiej.

Tegoroczny Rekreacyjny Turniej Sołecki Gminy Kiszkowo rozpoczął się 12 lutego  eliminacjami w piłce nożnej. Mecze finałowe odbyły się w minioną niedzielę.
Obecnie klasyfikacja przedstawia się następująco:
1. Kiszkowo
2. Sławno
3. Łagiewniki Kośc.
4. Sroczyn
5. Myszki
6. Rybno Wlk.
7. Węgorzewo
8. Turostowo
9. Charzewo
10. Skrzetuszewo
11. Ujazd
12. Gniewkowo

Mecze siatkówki w niedzielę, 26 lutego rozpoczną się o godz. 11.00 (grupa I – Kiszkowo, Rybno Wlk., Węgorzewo oraz grupa II – Charzewo, Turostowo, Gniewkowo). Z kolei od godz. 13.30 swoje mecze rozgrywać będą grupy III (Sławno, Sroczyn, Ujazd) i grupa IV (Łagiewniki Kośc., Myszki, Skrzetuszewo).

Przypomnijmy, że przed rokiem zwycięzcą Rekreacyjnego Turnieju Sołeckiego Gminy Kiszkowo były Łagiewniki Kośc., przed Rybnem Wlk., i Charzewem.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.