http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Dobry występ Martyny Ostrowskiej

Wyróżniony Dobry występ Martyny Ostrowskiej

W ośrodku WOSiR Drzonków w Zielonej Górze odbyły się Polsko – Niemieckie Zawody Jeździeckie Grand Prix Zielonej Góry. W zawodach udział  wzięło 120 jeźdźców z Polski i Niemiec na ponad 250 koniach. W programie przewidziane były konkursy z wysokością przeszkód od 100 cm aż do 145 cm. W zawodach wystartowała także zawodniczka z Gnieźnieńskiego klubu UKS „Master” Martyna Ostrowska na koniu Zaretino.


Para ta startowała w konkursach klasy P (110cm). Pierwszego dnia zawodów para zajęła wysokie 7 miejsce 51 startujących. W piątek Martyna Ostrowska i Zaretino startowali po godzinie 23.00, jednak nocna aura sprzyjała tej parze, gdyż zajęła 3 miejsce na 49 biorących udział zawodników.

W sobotę po ciężkiej nocy para startowała już około godziny 10.00 w finałowym konkursie klasy P1 (115cm) o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem. Niestety jeden błąd spowodował uzyskanie 40 na 44 możliwych punków dając tym samym 29 miejsce na 50 par.

Mimo wszystko zawody przebiegły bardzo pomyślnie, świetna organizacja jak i ładna pogoda sprawiły że zarówno zawodniczka jak i koń wrócili z dalekiej podróży w świetnych nastrojach. 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.