http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dziewięć medali – w tym cztery złote – karateków INOCHI!

Wyróżniony Dziewięć medali – w tym cztery złote – karateków INOCHI!

Wczoraj odbyły się Wojewódzkie Mistrzostwa Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Karate WKF w Mosinie. Zawodnicy Klubu Karate Inochi Gniezno reprezentujący również swoje szkoły wywalczyli łącznie dziewięć medali: 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe.


Od rana rozgrywane były konkurencje najmłodszych. Pierwszy raz na zawodach starowały dzieci trenujące od września 2015 r. W konkurencji kihon zawodniczki Inochi wywalczyły: Hanna Staniszewska-złoty medal, Alicja Kaszyńska-srebrny medal, Natalia Gośka-srebrny medal. Jolanta Woźniak i Nikodem Grant trenujący dłużej startowali w konkurencji kata i oboje zdobyli brązowe medali.
    
Po południu odbyła się rywalizacja starszych zawodników. Trenujący od września 2015r: Kacper Majchrzak startujący w konkurencji kihon wywalczył złoty medal, natomiast Julita Bartz w konkurencji kata - brązowy medal. Zaawansowani zawodnicy okazali się bezkonkurencyjni! Arkadiusz Kwaśniewski startujący w kumite zwyciężył we wszystkich czterech walkach i zdobył złoty medal. Bernadetta Kuleczka po raz kolejny pokonała swoje rywalki i stanęła na podium zdobywając pierwsze miejsce.

To kolejne w tym roku zawody, które zostały sfinansowane z dotacji Miasta Gniezna i Powiatu Gnieźnieńskiego dla Klubu Karate Inochi Gniezno.

 

 

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.