http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Szczypiorniak” zaprasza do współpracy

Wyróżniony „Szczypiorniak” zaprasza do współpracy

Powstały blisko rok temu klub męskiej piłki ręcznej „Szczypiorniak” Gniezno ma już za sobą pierwszy sezon działalności, którego owocem był udział w rozgrywkach ligowych. Teraz klub bogatszy o zdobyte doświadczenia, chcąc dalej rozwijać się pod kątem organizacji pracy, ogłosił rekrutację dla osób chętnych do współpracy.


Dynamicznie rozwijający się Klub Sportowy „Szczypiorniak” Gniezno poszukuje nowych osób gotowych do współpracy. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur drogą elektroniczną na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w tytule prosimy wpisać: „rekrutacja”).

W treści maila prosimy o podać:
imię i nazwisko
wiek
telefon kontaktowy
dyspozycyjność
opisać, czym mógłbyś/mogłabyś się zająć w naszym klubie
doświadczenia, jakim dysponujesz w podanych przez siebie funkcjach

- Jeżeli ktoś nie posiada doświadczenia, nic nie szkodzi. Zdobędzie je u nas - zapewnia Filip Chrzanowski, prezes klubu. Współpraca taka może mieć różnoraki charakter. - Istnieje także możliwość odbycia u nas praktyk lub stażu. Praca ma charakter wolontariatu. Zapraszamy do wspólnego rozwijania naszego klubu – dodaje.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.