http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Juniorki MKS MOS Gniezno z kolejnym zwycięstwem w lidze!

Wyróżniony Juniorki MKS MOS Gniezno z kolejnym zwycięstwem w lidze!

Dzisiaj piłkarki ręczne MKS MOS Gniezno rozegrały swój czwarty i jak się okazało kolejny zwycięski mecz w Wielkopolskiej Lidze Juniorek.


W czwartym występie w Wielkopolskiej Lidze Juniorek gnieźnianki wyjechały na mecz do Piły, by tam zmierzyć się z miejscową drużyną UKS Ręczniak. Było to już drugie starcie obu zespołów w tegorocznych rozgrywkach. Gnieźnianki w meczu u siebie rozgromili pilanki 46:7 i jednocześnie stały się faworytkami kolejnych konfrontacji między tymi zespołami. Dziewczęta z Pierwszej Stolicy Polski przez całe spotkanie nie pozostawiały dziewczętom z Ręczniaka Piła żadnych złudzeń. Choć zawodniczki z Gniezna seryjnie trwoniły swoje szanse na zdobycie bramek to i tak cały czas górowały nad swoimi przeciwniczkami. Do przerwy prowadziły 15:4.

Po przerwie na parkiecie nic się nie zmieniało. Kolejno swoje minuty gry dostawały kolejne zawodniczki z Gniezna. Ostatecznie podopieczne Roberta Popka i Romana Solarka pokonują UKS Ręczniaka Piła 30:10. Gdyby nie nonszalancja zawodniczek z Grodu Lecha to wynik zdecydowanie byłby korzystniejszy.

MKS MOS Gniezno: bramkarki – Lidia Kobyłecka i Daria Konieczna; zawodniczki pola – Martyna Szczygielska (4), Karolina Kasprowiak (3), Aleksandra Hahn, Agnieszka Siwka (5), Maja Bielińska (1), Karolina Chojnacka (6), Kamila Stankiewicz (1), Natasza Nowak, Martyna Rachela, Agata Wachowska (1), Marta Wojtkowiak (4), Martyna Dziemidowicz (5).

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.