http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Seria zwycięstw Błyskawicy Niechanowo

Wyróżniony Seria zwycięstw Błyskawicy Niechanowo

Bardzo pracowity weekend mają za sobą unihokeiści UKS Błyskawica Niechanowo. W sobotę nasi seniorzy udali się do Torunia na rozgrywki Toruńskiej Ligi Unihokeja.


W trzeciej odsłonie tej ligi rozegraliśmy trzy spotkania: zremisowaliśmy z Szarą Strefą 1:1 przy dużej ilości szczęścia po stronie rywali, pokonaliśmy Spartakus TLU 5:1 i w ostatnim meczu zdecydowanie pokonaliśmy Avanti 5:2

Ostatecznie po zakończeniu IV kolejki rozgrywek prze rundą finałową zajmujemy 4 miejsce. Przed nami baraże o wejście do najwyższej grupy rozgrywkowej, żeby mieć jeszcze szanse powalczyć o medale tej ligi.

W niedzielę, 17 lutego nasi juniorzy młodsi wzięli udział w II Turnieju o Mistrzostwo Wielkopolski w ramach WLU 2019/2020. Juniorzy pokonali drużynę z Gorzyc Wielkich 12:0 z Gułtów 11:0 i zdecydowanie pokonali Kołaczkowo 9:4 Juniorzy młodsi Błyskawicy wygrywają ten turniej i przed turniejem finałowym są liderami tabeli ze wszystkimi wygranymi meczami w tym sezonie.

- Podsumowując cały weekend dwie drużyny UKS-u Błyskawica Niechanowo, odniosły 5 zwycięstw i 1 remis bez żadnej przegranej. Uważam, że te dane statystyczne doskonale rekomendują poziom sportowy naszych drużyn a miniony weekend można zaliczyć do bardzo udanych. Trzymamy kciuki za nasze drużyny przed nami najważniejsze mecze w sezonie 2019/2020 – mówi Tomasz Wojciechowski, trener drużyny.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.