Zadecydowały dwie sekundy...

Wyróżniony Fot. archiwum Fot. archiwum

Piłkarze KS Gniezno tym razem udali się do Bojanowa, by tam w potyczce ligowej zmierzyć się z miejscowym Dragonem. Niestety, zwycięstwo gnieźnianom wymknęło się w ostatnich sekundach  gry.

Piłkarze Klubu Sportowego Gniezno wyjechali na Kaszuby, gdzie zmierzyli się z LZS Dragon Bojanowo. Niestety, zwycięstwo w ostatnich minutach wymknęło się z rąk naszym graczom. Do Bojanowa drużyna KS-u pojechała bez Pawła Kaźmierczaka i Marzcina Gresera. Pierwszą połowę po niezłej grze wygrali 1:0 gospodarze po strzale Przemysława Iwańskiego.

Po mianie stron w 28 minucie wyrównał Dariusz Rychłowski, a dwie minuty później drugą bramkę dla KS Gniezno zdobył Michał Roj. Na 5 minut przed końcem pojedynku wyrównał Łukasz Dempc. I kiedy wydawało się, że KS wywiezie remis,  na dwie sekundy przed zakończeniem meczu zwycięskiego gola dla gospodarzy zdobył Maciej Osłowski.

Po tym meczu Drużyna KS Gniezno zajmuje 8 pozycję w tabeli ligowej  z dorobkiem 13 punktów. A już w najbliższą sobotę, gnieźnianie podejmą wicelidera tabeli - zespół Lęborskiego Stowarzyszenie Sympatyków Sportu. Początek meczu o godz. 16.00.