Logo
Wydrukuj tę stronę

Hotel AWO pokonał BiW

Wyróżniony Hotel AWO pokonał BiW

Hitem weekendu w rozgrywkach Gnieźnieńskiej Ligi Futsalu był mecz pomiędzy Hotelem AWO a BiW Ubezpieczenia. Mecz ten cieszył się takim zainteresowaniem, że zabrakło miejsc w starej hali GOSiR.


Pierwsi w hicie weekendu na prowadzenie 1:0 wyszli przedstawiciele Hotelu AWO za sprawą zdobytego gola przez Gracjana Goździka. Goście idąc za ciosem jeszcze w pierwszej połowie podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0 po dwóch golach zdobytych przez Dawida Radomskiego. Gospodarze dopiero w końcówce pierwszej połowy znaleźli receptę na dobrze broniącego tego dnia bramkarza Hotelu AWO i za sprawą zdobytej bramki kontaktowej przez Marka Janaszaka, a następnie przez  Bartosza Staszewskiego na przerwę schodzili przegrywając 3:2.

W drugiej połowie była walka o doprowadzenie do remisu. Jednak po jednej z szybkich kontr goście podwyższyli swoje prowadzenie do 4:2 za sporawą  Gracjana Goździka. Gospodarzom dopiero na 30 sekund przed końcem meczu udało się ponownie zmniejszyć prowadzenie Hotelu AWO za sprawą zdobytej bramki przez Bartosza Staszewskiego. Kropke na „i” postawił w ostatnich sekundach  Gracjana Goździk i mecz zakończył się zwycięstwem AWO 5:3.

Oto wyniki wszystkich meczów:
12 kolejka:
Post Luchtkanalen – Jeremias 11:2
Mar Bud – OKEY Bad Boys 3:0
Amator Team – PTR Partner 5:1
APIS – Akademia Europejczyka 1:3
AutoGniezno – Joga Bonito 5:2
Bosch Service – Stalmet 3:0 (walkower)
BiW Ubezpieczenia – Hotel AWO 3:5
Husaria – Bovelli Bedding 2:3

13 kolejka:
AutoGniezno – Jeremias 2:2
Joga Bonito – Mar Bud 4:1
Bovelli Bedding – Post Luchtkanalen 5:9
PTR Partner BHP – APIS Ubezp. 1:6
Bosch Service – OKEY Bad Boys 6:1
BiW Ubezpieczenia – Amator Team 1:0
Husaria Auto Format – Stalmet 2:2
Akademia Europejczyka – Hotel AWO 3:2

Informacjelokalne.pl