Hotel AWO pokonał BiW

Wyróżniony Hotel AWO pokonał BiW

Hitem weekendu w rozgrywkach Gnieźnieńskiej Ligi Futsalu był mecz pomiędzy Hotelem AWO a BiW Ubezpieczenia. Mecz ten cieszył się takim zainteresowaniem, że zabrakło miejsc w starej hali GOSiR.

Pierwsi w hicie weekendu na prowadzenie 1:0 wyszli przedstawiciele Hotelu AWO za sprawą zdobytego gola przez Gracjana Goździka. Goście idąc za ciosem jeszcze w pierwszej połowie podwyższyli swoje prowadzenie na 3:0 po dwóch golach zdobytych przez Dawida Radomskiego. Gospodarze dopiero w końcówce pierwszej połowy znaleźli receptę na dobrze broniącego tego dnia bramkarza Hotelu AWO i za sprawą zdobytej bramki kontaktowej przez Marka Janaszaka, a następnie przez  Bartosza Staszewskiego na przerwę schodzili przegrywając 3:2.

W drugiej połowie była walka o doprowadzenie do remisu. Jednak po jednej z szybkich kontr goście podwyższyli swoje prowadzenie do 4:2 za sporawą  Gracjana Goździka. Gospodarzom dopiero na 30 sekund przed końcem meczu udało się ponownie zmniejszyć prowadzenie Hotelu AWO za sprawą zdobytej bramki przez Bartosza Staszewskiego. Kropke na „i” postawił w ostatnich sekundach  Gracjana Goździk i mecz zakończył się zwycięstwem AWO 5:3.