http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Zwycięstwa tenisistek i tenisistów stołowych Stelli

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Zwycięstwa tenisistek i tenisistów stołowych Stelli

Bardzo dobrze zaprezentowali się na kolejnych zawodach reprezentanci Stelli Niechan Gniezno. Miało to miejsce w Niechanowie podczas Półfinał Pucharu Polski kobiet oraz w Czempiniu na Turnieju Asów TOP-8.


W Niechanowie rozgrywany był Półfinał Pucharu Polski kobiet. Startowały cztery drużyny: UKS Nałęcz Ostroróg , UKS Optimum Lubasz, MKS TS Warta Oborniki i oczywiście gospodarze Stella Niechan Gniezno.

W pierwszej rundzie Stella pokonała pewnie młode zawodniczki Warty Oborniki 4:0, a Nałęcz Ostroróg w podobnym stosunku wygrał z Optimum Lubasz. Tak więc w finale spotkały się Stella Niechan z UKS Nałęcz Ostroróg. Każdy z pojedynków tego meczu był emocjonujący, często wyrównany jednak stellistki wygrały 4:0. Jednocześnie zespół Stelli Niechan podopiecznych trenerów: Tadeusza Nowaka i Eugeniusza Krugera awansował do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 8 marca. Nasza drużyna grała w składzie: Agata Klabińska, Zuzanna Lewandowska, Aleksandra Leśnicka i Zuzanna Jasiecka.

W Czempiniu w niedziele 5 stycznia odbył się prestiżowy Wielkopolski Turniej Asów TOP-8. Jest turniej z udziałem najlepszych ośmiu zawodników w poszczególnych kategoriach wiekowych. Świetnie zaprezentowali się młodzi tenisiści stołowi Stelli Niechan. W konkurencji młodzików zdecydowanie najlepszym okazał się Patryk Król wygrywając w pięknym stylu wszystkie siedem pojedynków i zajmując oczywiście pierwsze miejsce.  

Równie dobrze zgrała wśród juniorek Zuzanna Lewandowska, która z dorobkiem sześciu zwycięstw i jednej porażki zajęła drugie miejsce. Jak widać nowy rok 2020 zaczął się obiecująco dla tenisa stołowego.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.