KS Gniezno pokonał beniaminka

Wyróżniony KS Gniezno pokonał beniaminka

Piłkarze KS Gniezno zanotowali na swoim koncie drugie zwycięstwo z rzędu. Tym razem przed własną publicznością podopieczni duetu trenerskiego Adam Heliasza i Pawł Hoeft pokonali Victorię Sulejówek 2:1.

Pojedynek pomiędzy KS Gniezno a Victorią Sulejówek w zasadzie został rozstrzygnięty w pierwszej połowie, gdyż druga była bezbramkowa. W pierwszej części gole dla KS-u zdobyli Szymon Urtnowski i Dariusz Rychłowski.

Zespół Klubu Sportowego Gniezno dzięki wygranej umocnił się na bezpiecznej 8. pozycji w ligowej tabeli. Kolejny mecz ligowy dopiero w połowie stycznia.

Skład: KS Gniezno: Kasprzyk (Zięba) – Greser, Urtnowski, Roj, Jedliński – Kaźmierczak, Fechner, Rychłowski, Szydzik, Heliasz.