http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Remis tenisistek Stelli Niechan Gniezno

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Remis tenisistek Stelli Niechan Gniezno

Ważny mecz w rozgrywkach o mistrzostwo II ligi kobiet rozegrały pingpongistki Stelli Niechan Gniezno. Przeciwniczkami były zawodniczki z nowo powstałego Klubu fairPlayce Poznań. Klub ten „pościągał” doświadczone zawodniczki z innych klubów.


Tak jak przewidywano mecz był niezwykle dramatyczny, a wynik zmieniał się dosłownie z każdą chwilą. W pierwszej rundzie Agata Klabińska pokonała 3:1 Hannę Poradkę, Aleksandra Leśnicka wygrała 3:1 z Monika Iracką, Anna Gosztyła po długiej wyrównanej grze uległa 2:3 w piątym secie 9:11 Agnieszce Koch, Zuzanna Leśnicka przegrała z liderką gości Alicją Gaca 0:3. W deblach nasza para Klabińska-Lewandowska uległa 0:3 Irackiej-Poradka. Dramatyczny był drugi mecz deblowy w którym Leśnicka-Gosztyła wygrała 3:2 z Koch-Gaca. W tym momencie wynik był 3:3.

W ostatniej kolejce singlowej Agata Klabińska pokonała 3:1 Koch, Zuzanna Lewandowska wygrała 3:1 z Iracką. Jednocześnie na pozostałych dwóch stołach toczyły się  niezwykle dramatyczne mecze Leśnickiej z Gacą i Gosztyły z Poradką. W obu grach w końcówkach piątych setów szczęśliwie wygrały poznanianki. Końcowy wynik 5:5 chyba jest sprawiedliwym dla obu drużyn.

Kolejny mecz Stellistki rozegrają 7 grudnia w Ostrorogu. Będzie to też trudny mecz dla naszych zawodniczek. Aktualnie nasz zespół jest liderem tabeli i walczy o awans do I ligi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.