Wygrana z Bałtykiem

Wyróżniony Wygrana z Bałtykiem

Tym razem w pojedynku wyjazdowym, pierwsza drużyna seniorów Mieszka Gniezna zmierzyła się w Gdyni z miejscowym Bałtykiem. Był to mecz w ramach dziesiątej kolejki ligowej III ligi grupy 2. Mecz ten zakończył się wygraną podopiecznych trenera Bekasa 1:0.

Spotkanie, które odbywało się  na boisku Stadionu Narodowego Rugby ze sztuczną nawierzchnię, zakończyło się sukcesem  Mieszka. Wynik pojedynku pomiędzy Bałtykiem Gdynia a Mieszkiem Gniezno, został ustalony w drugiej połowie spotkania. W pierwszej połowie oba zespoły stworzyły sobie kilka sytuacji strzeleckich do zdobycia bramki, jednak nie postawiły przysłowiowej kropki nad „i”.

Jedyny, a zarazem zwycięski  gol w całym spotkaniu padł w końcówce meczu. Zdobył go, wprowadzony chwilę wcześniej do gry, Krzysztof Bartoszak. Od 88 minuty zespół Mieszka Gniezno grał w dziesiątkę w wyniku drugiej żółtej kartki Mateusza Roszaka. Ostatecznie zatem zwycięstwo 1:0 dla Mieszka Gniezno.

Skład Mieszka Gniezno: Sławomir Janicki, Hubert Kantorowski, Michał Steinke, Sebastian Golak, Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański, Bartosz Kalupa, Tomasz Bzdęga, Mateusz Roszak, Radosław Mikołajczak, Łukasz Zagdański.