Gwardia pokonana!

Wyróżniony Gwardia pokonana!

Podopieczni trenera  Mariusza Bekasa o kolejne punkty ligowe walczyli w Koszalinie z miejscową Gwardią. Zespół z Koszalina okupuje doły tabeli ligowej, jednak gra z takimi przeciwnikami mimo wszystko do łatwych nie należy.

Spotkanie pomiędzy gospodarzami Gwardią Koszalin a Mieszkiem Gniezno  zakończyło się zwycięstwem biało-niebieskch 2:0. Gnieźnianie  komplet punktów zapewnili sobie w drugiej części meczu. Pierwsza, mimo przewagi Mieszka Gniezno zakończyła się wynikiem bezbramkowym. Po zmianie stron w  47 minucie gnieźnian na prowadzenie 1:0 wyprowadził Krzysztof Biegański pokonując bramkarza Adriana Hartleba. W 66 minucie padła druga bramka. Na 2:0 wynik meczu podwyższył ponownie strzelec pierwszego gola Krzysztof Biegański.

Przy stanie 2:0 dla Mieszka w 85 minucie czerwoną kartką został ukarany z zespołu  Gwardii - Bartosz Maciąga.

Po tym zwycięstwie Mieszka Gniezno, utrzymał trzecie miejsce w ligowej tabeli z zdobytymi 21 punktów.  Na prowadzeniu jest  KKS 1925 Kalisz z 25 punktami a za nim na drugim Radunia Stężyca .

Skład Mieszka Gniezno: Sławomir Janicki, Sebastian Golak, Michał Steinke, Adrian Kaliszan, Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański (77’ Damian Sędziak), Hubert Kantorowski, Mateusz Roszak (87’ Mateusz Roszak), Tomasz Bzdęga, Radosław Mikołajczak (70’ Damian Pawlak), Łukasz Zagdański (83’ Kacper Zimmer).

Kolejny mecz Mieszka już 28 września. Tym razem gnieźnian czeka wyjazd do Gdyni gdzie o godz. 19.00 rozegrany zostanie mecz z Bałtykiem.

Wyniki 9 kolejki - 21-22 września: Polonia Środa Wielkopolska - Bałtyk Gdynia 1:2,  Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0:4, Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2:1, Grom Nowy Staw - Chemik Police 1:2, Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2:3, Jarota Jarocin - Świt Skolwin (Szczecin) 0:1,KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 4:1, KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0:2, Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0:2.