http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pobiegli z Królikiem

  • Napisane przez Angelika Stachowska
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Pobiegli z Królikiem

Na terenie byłych koszar wojskowych, obecnie kampusu PWSZ w Gnieźnie, odbyła się już druga w tym roku edycja Biegu Królika, na którym w niedzielnie przedpołudni tłumnie pojawili się najmłodsi z rodzinami. Jak zapowiadają organizatorzy i pomysłodawcy - Karolina Koszela i Bartosz Zieliński z Klubu Sportowego Dynamic Strong, tych będzie jeszcze więcej. Dzisiejsza miała charakter wojskowy.


Trasy dla dzieci od 2 do 14 lat na dystansach 200m, 600m, 1000m, 2000m były zróżnicowana pod kątem zadań stosowanie do wieku. Ponadto organizatorzy zapewnili mnóstwo atrakcji. Były dmuchańce, paintball, animatorzy, a także posiłki regeneracyjne. Zadbano również o bezpieczeństwo i wsparcie medyczne.

- Cieszy mnie to, że chcecie być aktywni fizycznie, że chcecie trenować. W przyszłym roku będziemy stawiać nowe wyzwania! Zatem szykujcie się i trenujcie! – motywowała Karolina Koszela zapowiadając w przyszłym roku dwa kolejne biegi. - Dzieciaki mnie momentami przeganiały, tempo było szybkie. Jeśli będą wytrwali – wiele osiągną - podsumował obserwując zacięcie sportowe dzieci trener Bartosz „Zwyrol” Zieliński, który razem z uczestnikami pokonał wszystkie zaprojektowane przez siebie przeszkody.

Uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale i gadżety militarne, a finaliści dodatkowo nagrody ufundowane przez sponsorów. Wydarzeniu patronował Prezydent Miasta Gniezna Tomasz Budasz.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.