http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Psycholog i fizjoterapeuta dołączają do sztabu szkoleniowego MKS PR URBIS Gniezno

  • Napisane przez Mateusz Domański/MKS PR Gniezno
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Psycholog i fizjoterapeuta dołączają do sztabu szkoleniowego MKS PR URBIS Gniezno

Odkrywamy kolejne karty przed startem sezonu 2019/20. Do sztabu szkoleniowego MKS PR URBIS Gniezno dołączają dwie osoby – psycholog Ewelina Salwin oraz fizjoterapeuta Norbert Synoracki. Witamy na żółto-czarnym pokładzie!


Norbert Synoracki to absolwent Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Ukończył studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia z wyróżnieniem od Polskiego Towarzystwa Balneoklimatologii i Medycyny Fizykalnej. Pracę zawodową rozpoczął w 2015 r. w Specjalistycznym Zakładzie Profilaktyczno-Leczniczym Provita Sp. z.o.o we Wrocławiu. W 2016 roku rozpoczął pracę w Specjalistycznym Ośrodku Zdrowia VIVAX w Gnieźnie, z którym współpracuje do dnia dzisiejszego na oddziale ortopedycznym oraz w poradni. Od 2017 roku współpracuje z Gnieźnieńskim Towarzystwem Motocyklowym Start Gniezno. W 2018 roku założył jednoosobową działalność leczniczą w dziedzinie fizjoterapii – ARCUM Gabinet Fizjoterapii. W tym samym roku rozpoczął współpracę z Kliniką stomatologiczną Implant Medical dr Irena Przybylska. W 2019 roku podjął się pracy jako wykładowca w Szkole Policealnej TEB Edukacja, a w połowie bieżącego roku nawiązał współpracę z naszym klubem.

Ewelina Salwin to absolwentka krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku wychowanie fizyczne i psychologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, ze specjalnością psychologia sportu. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, a od 2017 roku psycholog Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W 2015 roku otworzyła przewód doktorski w Zakładzie Psychologii krakowskiej AWF, naukowo zajmuje się tematyką przegranej w żeńskich drużynach sportowych. Specjalizuje się w pracy z kobietami, dziećmi oraz młodzieżą uprawiającą sport. Współpracowała m.in. z reprezentantkami Polski w piłce siatkowej oraz zawodnikami i zawodniczkami takich dyscyplin jak: koszykówka, hokej na lodzie, piłka nożna, gimnastyka artystyczna, jeździectwo, zapasy, tenis, karting i inne.

Trenerami pierwszej drużyny MKS PR URBIS Gniezno w dalszym ciągu będą Robert Popek i Roman Solarek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.