http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Znamy datę inauguracji I ligi w Gnieźnie!

  • Napisane przez Mateusz Domański/MKS PR Gniezno
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Znamy datę inauguracji I ligi w Gnieźnie!

Poznaliśmy już datę inauguracji I ligi kobiet gr. B w hali im. Mieczysława Łopatki przy ulicy Sportowej 3 w Gnieźnie. Mecz z MTS-em Żory odbędzie się w sobotę, 21 września godzinie 19:00.


Inauguracja w pierwszej stolicy Polski zapowiada się arcyciekawie. Do naszego miasta przyjedzie zespół z Żor, który ma wysokie aspiracje. Wasz doping tradycyjnie będzie nam bardzo potrzebny. Wierzymy, że licznie stawicie się na trybunach i będziecie wspierać nasz zespół, dzięki czemu razem zaliczymy mocne wejście w sezon.

Obecnie nasze zawodniczki w pocie czoła przygotowują się do startu rozgrywek. Zanim przystąpią do kolejnego sezonu I ligi, czeka je rywalizacja w ramach wojewódzkich eliminacji Pucharu Polski. Wciąż czekamy na informację o ostatecznym kształcie tych zmagań.

Już teraz serdecznie zapraszamy Was na inauguracyjny mecz z MTS-em Żory. 21 września, godzina 19:00 – koniecznie zapiszcie tę datę w swoich kalendarzach, najlepiej na czerwono. Dodatkowo, zachęcamy do uważnego śledzenia naszych mediów klubowych w najbliższych dniach. Wkrótce przekażemy wieści, które powinny zainteresować każdego sympatyka MKS PR URBIS Gniezno!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.