Rezerwy Mieszka wygrywają na inauguracje rozgrywek klasy B

Wyróżniony Rezerwy Mieszka wygrywają na inauguracje rozgrywek klasy B

Piłkarze rezerw Mieszka Gniezno rozpoczęli udanie rywalizacje w klasie B. Pokonali w pierwszym meczu na własnym stadionie GKS Gułtowy 4:1.

Od wysokiego zwycięstwa rozpoczęli rywalizację w klasie B piłkarze rezerw Mieszka Gniezno. Pokonali jedenastkę GKS Gułtowy 4:1. Pierwsza padła w 12 minucie gry z rzutu karnego. Bramkarz gości faulował Jakuba Hoffmanna, a na bramkę jedenastkę zamienił Kacper Zimmer. Po kolejnych dwóch minutach było już 2:0 po celnym trafieniu Macieja Tatarskiego. Jedyny honorowy gol dla gości padł w 19 minucie meczu. Na 3:1 w 26 minucie podwyższył wynik ponownie Kacper Zimmer. W drugiej połowie tempo meczu spadło. Jednak to piłkarzom Mieszka udało się zdobyć jeszcze jedną bramkę, która ustaliła wynik meczu. Było to już w doliczonym czasie gry, a autorem był ponownie Zimmer.

„Mieszko”: Jakub Woźniak, Oliwier Strosin, Wojciech Wachowski, Miłosz Walkowiak, Maksymilian Sikorski, Hubert Walerjańczyk (75 Jan Karski), Maciej Tatarski (58 Bartosz Goździński), Krystian Grzeszczak, Mateusz Rożek (58 Dominik Wiśniewski), Jakub Hoffmann (58 Mikołaj Pluciński), Kacper Zimmer

Kolejnym ligowym rywalem rezerw Mieszka będzie w niedziele zespół KS Uchorowo. A już w środę, rezerwy rozegrają mecz Pucharu Polski. Rywalem będą Zjednoczeni Trzemeszno.