Mieszko rozbity w Kołobrzegu!

Wyróżniony Fot. archiwum Fot. archiwum

Mecz Mieszka z Kotwicą Kołobrzeg zapowiadał się ciekawie. Wiadomo jednak było, że zdecydowanym faworytem będzie Kotwica, która bardzo poważnie myśli o awansie do drugiej ligi. I to się potwierdziło. Mieszko został pokonany i to wysoko, bo aż 5:1.

Pięć bramek to dorobek gospodarzy, czyli Kotwicy Kołobrzeg i jedna, honorowa dla Mieszka Gniezno. To bilans sobotniej potyczki obu tych ekip w ramach rywalizacji trzecioligowej. Mecz w zasadzie rozstrzygnął się w pierwszej połowie, po której gospodarze prowadzili już 3:0. Pierwsza bramka padła w 28 minucie gry. Na swoim koncie zapisał ją Sebastian Deja. Już minutę później Kotwica zdobyła  drugą bramkę, której autorem Dawid Retlewski. Ten sam zawodnik w 43 minucie ustalił wynik pierwszej połowy na 3:0.

Po zmianie stron kolejny, czwarty gol padł już w 47 minucie. Tym razem do bramki  gnieźnieńskiej trafił celnie Maciej Wichtowski. Honorowe trafienie dla podopiecznych trenera Bekasa w 56 minucie meczu na swoim koncie zapisał Radosław Mikołajczak. Jednak po niespełna dwóch minutach ponownie gospodarze doszli do głosu, strzelając piątego ostatniego gola meczu. Autorem tej bramki był  Marcin Trojanowski (do niedawna zawodnik Mieszka).

Skład Mieszka Gniezno: Sławomir Janicki, Sebastian Golak, Adrian Kaliszan, Michał Steinke (62’ Łukasz Bogajewski), Radosław Jasiński, Krzysztof Biegański (52’ Krzysztof Bartoszak), Filip Fiborek (52’ Hubert Kantorowski), Tomasz Bzdęga, Damian Sędziak (70’ Marcin Tomaszewski), Radosław Mikołajczak, Łukasz Zagdański.

Kolejny mecz już w sobotę, 31 sierpnia, kiedy to o godzinie 17.00 Mieszko podejmować będą u siebie Jarotę Jarocin.