http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Dwie rundy DMPJ w Gnieźnie

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Dwie rundy DMPJ w Gnieźnie

Na gnieźnieńskim owali rozegrane zostały dwie rundy – siódma i ósma - Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. W zawodach brała udział również drużyna  Aforti Start Gniezno.


W siódmej rundzie  Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów na owalu przy Wrzesińskiej najlepiej poradziła sobie ekipa Francepol Falubaz Junior Zielona Góra, która wywalczyła w sumie 23 punkty. Liderem tego zespołu okazał się Damian Pawliczak (10 punktów). Gospodarze, Aforti Start Gniezno zdobywają osiemnaście oczek, co pozwala na zajęcie czwartego miejsca. Wyżej od czerwono-czarnych sklasyfikowane zostały jeszcze drużyny Bocar Włókniarz Częstochowa oraz PGG ROW Rybnik.

W środę odbyła się kolejna odsłona. VIII runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Zawody przerwały intensywne opady deszczu, które przeszły nad Gnieznem po siedemnastym wyścigu dnia. Zaliczone zostały wyniki po czternastu wyścigach. Na ich podstawie najlepsi podczas drugiego dnia rywalizacji w Grodzie Lecha okazali się młodzieżowcy Bocar Włókniarza Częstochowa z 17 punktami. Na pozycjach od drugiej do czwartej sklasyfikowano trzy ekipy, wśród nich reprezentantów gospodarzy– Aforti Start Gniezno. Gnieźnianie zdobyli trzynaście oczek.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.