http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Powalczyli o „Drzwi Gnieźnieńskie”

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 1 komentarz
Wyróżniony Powalczyli o „Drzwi Gnieźnieńskie”

Po raz jedenasty odbył się Turniej Warcabowy o Drzwi Gnieźnieńskie. W tym roku triumfatorem tej imprezy okazał się Karol Cichocki z LKS Olimp Błonie.


Przez cztery dnie w Kolegium Europejskim w Gnieźnie rozgrywany był  jedenasty turniej w warcabach stupolowych o „Drzwi Gnieźnieńskie”. W tym roku do rywalizacji przystąpiło 54 warcabistów z kilkunastu klubów z całej Polski. Zawody rozegrane były  na dystansie 7 rund w czasie 1,5h dla zawodnika.

Ostatecznie zwycięzcom tegorocznego  turnieju został Karol Cichocki reprezentujący LKS Olimp Błonie. Drugie miejsce zajął Łukasz Kosobudzki z MKS Mazovia Mińsk Mazowiecki, a trzecie  Mariusz Ślęzak z LKS Czarna Damka Lututów.

Pozostałe trzy miejsca premiowane nagrodami pieniężnymi zajęli: Karol Dudkiewiecz z LKS Olymp Błonie, Damian Jakubiak z UKS Lokator Gniezno i Tymoteusz Myszuk z UKS Roszada Lipno. Tradycyjnie  organizatorem  Turnieju o Drzwi Gnieźnieńskie w warcabach stupolowych był Uczniowski Klub Sportowy „Lokator” Gniezno.

1 komentarz

  • Dziadzia
    Dziadzia poniedziałek, 24, czerwiec 2019 08:17 Link do komentarza Raportuj

    Czy gnieźnieńska kuria otrzymała opłatę za wykorzystywanie wizerunku Drzwi Gnieźnieńskich ? Bo jak nie, to organizatorzy turnieju zaraz znajdą się w sądzie.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.