http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Jaki kod promocyjny jest najlepszy

Kody bonusowe i promocyjne to prosty i szybki sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy na obstawianie wyników u legalnych bukmacherów. Jak jednak wybrać ten najlepszy? Podpowiadamy!


Na mocy znowelizowanej ustawy hazardowej, od 1 kwietnia 2017 roku legalnie mogą w Polsce działać jedynie bukmacherzy posiadający licencję ministerstwa finansów. Choć aby ją otrzymać trzeba spełnić szereg rygorystycznych warunków (m.in. weryfikować wiek i tożsamość graczy), jest to bardzo opłacalne – według szacunków, w 2017 roku przychody legalnych bukmacherów wzrosły o 100% rok do roku. – Oferuje to bezpieczne warunki do korzystania z legalnej oferty bukmacherskiej w sieci i wprowadza jasne zasady dla tych podmiotów, które chcą walczyć fair o sportowe emocje polskich graczy – mówił portalowi wirtualnemedia.pl Adam Lamentowicz, prezes firmy bukmacherskiej Totolotek, tuż po wprowadzeniu w życie nowych przepisów. Co ważne, wszystko to przekłada się na korzyści dla graczy, dla których przygotowywane są atrakcyjne promocje, takie jak bonusy powitalne czy kody bonusowe.

Jak wybrać najlepszy kod promocji?
Kody promocyjne legalnych bukmacherów działają na podobnej zasadzie co kody bonusowe w sklepach internetowych, przy czym uzyskuje się dzięki nim nie obniżkę ceny czy darmową dostawę, ale dodatkowe pieniądze, które następnie przeznacza się na typowanie piłki nożnej lub innych dyscyplin. Najczęściej kod bonusowy wykorzystuje się podczas zakładania konta na stronie legalnego bukmachera lub podczas dokonywania pierwszej wpłaty.

Zdecydowaną większość kodów bonusowych można wykorzystać tylko raz – każdy legalny bukmacher przygotowuje z reguły zestaw swoich unikatowych kodów, które znaleźć można np. bezpośrednio na ich stronach internetowych lub w mediach społecznościowych. Wyjątkiem jest tu kod promocyjny LEGALSPORT, który działa u wszystkich legalnych operatorów zakładów wzajemnych w Polsce (m.in. Betclic, STS, Fortuna czy Betfan), w odróżnieniu od wielu kodów typu Maxvip, czy VIPekstra lub bonusVIPmax.  Przykłady? Standardowy bonus powitalny w Totolotku wynosi 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł. Gracz otrzymuje również darmowy zakład 20 zł. Wykorzystanie kodu promocyjnego pozwala zwiększyć bonus od depozytu o kolejne 111 zł, zaś darmowy zakład wynosi wówczas 25 zł. Bonus powitalny forBET wynosi standardowo do 1200 zł od trzech pierwszych depozytów – kod promocyjny zwiększa je o 130 zł, w związku z czym bonusy dla nowych graczy mogą wynieść aż 1330 zł, w tym powitalne freebety za 10 i 20 zł oraz zakład bez ryzyka za 50 zł.

W STS kod promocyjny podwaja budżet o 1000 zł (tu instrukcja jak zastosować kod promocyjny STS), do tego w promocji dorzucany jest voucher 29 zł. W PZBuk kod promocyjny także generuje ekstra korzyści, podobnie jak w LVBET, gdzie z kartą kibica jest więcej o 50 zł plus 20 zł na darmowy zakład.

Jakie korzyści – oprócz dodatkowych pieniędzy dla granie – ma z tego klient? Uniwersalny, działający u wszystkich legalnych bukmacherów kod promocyjny jest o wiele prostszy do zapamiętania niż kilka różnych kodów do wielu operatorów. Można dzięki niemu założyć konto u więcej niż jednego bukmachera i odbierać więcej bonusów albo wybrać ofertę, która najlepiej spełni indywidualne oczekiwania – jedni będą woleli powiększenie bonusu, inni bonus bez depozytu, a jeszcze inni – zakład bez ryzyka. Wszystko to zwiększa oczywiście szanse na wygraną – nie można bowiem zapominać, że w legalnych zakładach bukmacherskich, oprócz dobrej zabawy, chodzi też o to, by wygrywać!

Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Graj legalnie i odpowiedzialnie u firm z licencją MF.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.