http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Nareszcie wygrana Mieszka

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Nareszcie wygrana Mieszka

Ostatni w tym sezonie mecz ligowy, wyjazdowy, rozegrali piłkarze Mieszka Gniezno. Tym razem udali się na Pomorze, by zmierzyć się z KP Starogard Gdański. I nareszcie – udało się ten mecz wygrać i zapisać na swoim koncie komplet punktów.


W pojedynku przedostatniej kolejki ligowej Mieszkowcy, w pierwszej połowie nie bardzo sobie radzili z gospodarzami. Efektem tego była jedyna bramka w tej części meczu, która padła dla gospodarzy w 34 minucie. Jej autorem był  Filip Sosnowski.

Na drugą połowę, gnieźnianie wyszli zmotywowani do gry. Zaczęli przeważać wreszcie na boisku, czego efektem była wyrównująca bramka Marcina Tomaszewskiego. Wynik meczu, na korzystny dla biało-niebieskich ustalił w 84 minucie pojedynku Damian Pawlak.

Dzięki tej wygranej, nareszcie trzy punkty. A co za tym idzie optymistyczne rokowania na pojedynek z Sokołem Kleczew. Z wygranej zapewne cieszy się powracający na stanowisko dyrektora klubu, z dniem 1 lipca Dawid Frąckowiak.

Natomiast mecz z Sokołem Kleczew rozegrany zostanie w sobotę o godzinie 17.00. Będzie to ostatni akord tegorocznej, trochę jednak dziwnej i tajemniczej batalii ligowej Mieszka – falowego zespołu piłkarskiego z Pierwszej Stolicy Polski.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.