Kolejna porażka Mieszka

Wyróżniony Kolejna porażka Mieszka

Piłkarze Mieszka Gniezno mają za sobą kolejny nieudany mecz. Tym razem w pojedynku na „szczycie” zmierzyli się na swoim obiekcie z Radunią Stężyca. Mecz był nudnym widowiskiem, a podopieczni trenera Ostrowskiego zagrali fatalnie przegrywając 0:3.

Nędzna, mizerna, słaba, nudna – tak można ostatnio podsumować grę i mecze w wykonaniu piłkarzy Mieszka Gniezno. Po bardzo dobrej jesieni, teraz szybka jazda w dół tabeli. Co prawda zaliczka z rundy jesiennej daje spokojny pobyt w  gronie trzecioligowców, jednak patrząc na grę, żal kibiców biało-niebieskich, których zresztą z meczu na mecz jest coraz mniej.

Potyczka ze Stężycą, miejscowością znaną z koncertów disco-polo, pokazała słabość zespołu ze Strumykowej, brak zgrania, pomysłu na grę. Pierwsza połowa bez historii i bezbramkowa. A druga to trzy gole dla gości.

Na początku drugiej połowy bramkę z rzutu wolnego strzelił celnie Radosław Stępień. Następnie w 61 minucie trafił Artur Formela. W 87 ustalił wynik meczu  Kamil Żylski strzelając trzeciego gola. Warto dodać, że od 33 minuty Mieszko grał w dziesiątkę po faulu Mikołaja Panowicza.

Kolejny mecz gnieźnianie  rozegrają 24 maja o godz. 17:00 w Gdyni z Bałtykiem.