Lanie w Kołobrzegu

Piłkarze Mieszko Gniezno tym razem na pojedynek ligowy udali się do Kołobrzegu. I dostali srogie lanie. Przegrali z miejscową Kotwicą aż 1:4.

Marsz w dół tabeli ligowej – tak można podsumować ostatnie występy biało-niebieskich w rywalizacji trzecioligowej. Tym razem Mieszkowcy wysoko przegrali w Kołobrzegu, bo aż 1:4.

W 3 minucie meczu już były pierwsze groźne strzały na bramkę gnieźnian. Pierwszy gol jednak padł w 23 minucie meczu. Autorem trafienia dla gospodarzy był Dawid Retlewski. Ten sam zawodnik w 38 minucie po błędzie Wiktora Beśki podwyższył wynik na 2:0. Pod koniec pierwszej części na 3:0 wyprowadził swój zespół Marcin Trojanowski.

Po zmianie stron jedynego gola dla Mieszka zdobył Damian Pawlak. Natomiast kropkę nad „i” postawił po raz trzeci Retlewski.  Zatem 4:1 dla Kotwicy, a zespół trenera Ostrowskiego po tym meczu spadł na 5 miejsce w tabeli ligowej.

Skład Mieszka Gniezno: Wiktor Beśka, Łukasz Bagajewski, Miłosz Brylewski, Adrian Kaliszan, Adam Konieczny, Mateusz Ławniczak (84’ Tomasz Kaźmierczak), Damian Pawlak, Dawid Radomski, Marcin Tomaszewski, Dawid Urbaniak, Krzysztof Wolkiewicz

Kolejny  mecz zespół Mieszka Gniezno rozegra 18 maja na własnym terenie. O godzinie 17.00 podejmować będą ekipę Raduni Stężyca.