Logo
Wydrukuj tę stronę

Słaby mecz Mieszka i porażka z Górnikiem

Wyróżniony Słaby mecz Mieszka i porażka z Górnikiem

Piłkarze Mieszko Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem w Wielką Sobotę. Termin niezbyt trafny, ale cóż, grać trzeba. Jednak szkoda, że ta gra w wykonaniu Mieszka była nieskuteczna. Gnieźnie przegrali mecz 1:2. Warto przypomnieć, że to już druga porażka przed własną publicznością.

Druga z rzędu przegrana piłkarzy Mieszko Gniezno. Tym razem z przeciwnikiem, który przywiózł ze sobą dobrze zorganizowaną grupę kibiców- Górnikiem Konin. Pierwsza bramka w meczu pada w 9 minucie. Płasko uderzył piłkę Dawid Przybyszewski, a Wiktor Beśka, bramkarz Mieszka był bezradny.

Po 30 minutach gry Mieszko wyrównał, a strzelcem bramki został Radosław Mikołajczak. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1. Pierwsza połowa mówiąc delikatnie – nędza.

W drugiej części meczu, nadal było słabo. Piłkarze Mieszka opadli z sił po pierwszym kwadransie. Wykorzystali to goście i w 70 minucie po podaniu Mateusza Majera piłkę do bramki Mieszka  skierował Krystian Sobieraj. Było zatem 2:1 dla Górnika i takim rezultatem mecz się zakończył.

Punkty pojechały zatem do Konina. Gnieźnianom pozostał niedosyt. Pewnym usprawiedliwieniem może być brak kontuzjowanych liderów.