http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Słaby mecz Mieszka i porażka z Górnikiem

  • Napisane przez Maciej Maciejewski
  • Dział: Sport
  • 1 komentarz
Wyróżniony Słaby mecz Mieszka i porażka z Górnikiem

Piłkarze Mieszko Gniezno rozegrali kolejny mecz ligowy. Tym razem w Wielką Sobotę. Termin niezbyt trafny, ale cóż, grać trzeba. Jednak szkoda, że ta gra w wykonaniu Mieszka była nieskuteczna. Gnieźnie przegrali mecz 1:2. Warto przypomnieć, że to już druga porażka przed własną publicznością.


Druga z rzędu przegrana piłkarzy Mieszko Gniezno. Tym razem z przeciwnikiem, który przywiózł ze sobą dobrze zorganizowaną grupę kibiców- Górnikiem Konin. Pierwsza bramka w meczu pada w 9 minucie. Płasko uderzył piłkę Dawid Przybyszewski, a Wiktor Beśka, bramkarz Mieszka był bezradny.

Po 30 minutach gry Mieszko wyrównał, a strzelcem bramki został Radosław Mikołajczak. Do przerwy utrzymał się wynik 1:1. Pierwsza połowa mówiąc delikatnie – nędza.

W drugiej części meczu, nadal było słabo. Piłkarze Mieszka opadli z sił po pierwszym kwadransie. Wykorzystali to goście i w 70 minucie po podaniu Mateusza Majera piłkę do bramki Mieszka  skierował Krystian Sobieraj. Było zatem 2:1 dla Górnika i takim rezultatem mecz się zakończył.

Punkty pojechały zatem do Konina. Gnieźnianom pozostał niedosyt. Pewnym usprawiedliwieniem może być brak kontuzjowanych liderów.

1 komentarz

  • Wierny kibol
    Wierny kibol niedziela, 21, kwiecień 2019 21:11 Link do komentarza Raportuj

    Działacze klubu na czele z prezesem Ciesielskim zrujnowali to co było budowane przez dwa poprzednie lata przez byłego dyrektora sportowego i trenera. Decyzję zimowe w tym klubie dyskwalifikuja te osoby w kontekście zarządzania klubem z aspiracjami, ich miejsce jest w okregowce conajwyzej. To się w głowie nie mieści jak można tak szybko wszystko rozwalić. Odejdzie już i dajcie piłce spokój...

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.