Porażka na pożegnanie w kibicami

Piłkarze halowi KS Gniezno podejmowali w ramach rozgrywek ligowych zespół Team Lębork. Był to ostatni mecz sezonu przed własną publicznością. Niestety, zakończył się porażką gospodarzy.

Nie udało się pożegnanie w tym sezonie piłkarzy KS Gniezno z własną publicznością. Piłkarze tego klubu w potyczce z zespołem Team Lębork , musieli uznać wyższość gości i zeszli z placu gry pokonani 6:3.

Już w 4 minucie meczu goście objęli prowadzenie po celnym trafieniu Mateusza Madziaga. Wyrównał w 9 minucie Dariusz Rychłowski. Kolejny gol padł w 18 minucie dla gości za sprawą ponownie Madziąga.  Po blisko dwóch minutach był jednak  remis. Celnie trafił Mikołaj Bereźnicki. I na sekundy przed końcem pierwszej części gola zdobył Marcin Greser. Tym samym na przerwę jako zwycięzcy schodzili piłkarze KS Gniezno.

Niestety, w drugiej połowie zeszło powietrze z gnieźnian. Nie zdobyli oni żadnej bramki, natomiast goście aż cztery, wygrywając tym samym mecz 6:3. Autorami goli dla zespołu z Lęborka byli: Gracjan Miszkiewicz, Piotr Łapigrowski, Patyk Ziarko oraz Tomasz Gniba. Po tej porażce pozostał jeszcze jeden mecz, tym razem na wyjeździe. Gnieźnianie udadzą się do Łodzi.

KS Gniezno: Kasprzyk, Zięba – Fechner, Szurgot, Greser, Rychłowski, Słowiński, Lewandowski, Bereźnicki, Szydzik, Heliasz.
Team Lębork: R. Łapigrowski – Madziąg, Gniba, Domagała, Miszkiewicz, Ziarko, P. Łapigrowski, Staniszewski, Depta, Martynowski.