http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/dazzle.png?_t=1591455267

Karol Pawlak z Gorzuchowa ponownie najlepszy!

Wyróżniony Karol Pawlak z Gorzuchowa ponownie najlepszy!

Za nami II runda Mistrzostw Polski Strefy Zachodniej w motocrossie, która odbyła się na SKM Arena w Lemierzycach. Najlepszym zawodnikiem w klasie MX2C okazał się Karol Pawlak z Gorzuchowa! To kolejny sukces tego zawodnika w ostatnich tygodniach!


W zawodach, które odbyły się w niedzielę, 14 kwietnia na SKM Arena w Lemierzycach, Karol Pawlak po bardzo zaciętej rywalizacji zajął I miejsce i został liderem klasy MX2C w kwalifikacji generalnej.

Team K. Pawlaka - za pośrednictwem portalu informacjelokalne.pl - skład ogromne podziękowanie panu Tomaszowi Stelmaszykowi właścicielowi Firmy Bol-Ann z Gniezna za bezcenną i bezinteresowną pomoc w czasie zawodów. - Awaria motocykla i przyjacielska pomoc to wartość bezcenna zwłaszcza tuż przed startem. Wszystkim którzy mnie wspierają serdecznie dziękuję – mówi K. Pawlak.

Przy tej okazji K. Pawlak dziękuje: głównym sponsorom Mechanice Pojazdowej Jurcar Jerzy Pawlak, panu Tadeuszowi Januchowskiemu, Firmie Elfih panu Przemysławowi Błachowiakowi. Ponadto Firmie ARMON BIS - Producent Akcesoriów Meblowych, Ewelinie Pawlak-Januchowskiej i EHstudio Project & Design, Spółdzielni Dozór - Drukarnia Offsetowa i Cyfrowa, Części Samochodowe 777 pani Agacie Adamiak i panu Mariuszowi Gajewskiemu, panu Pawłowi Poterskiemu oraz panu Łukaszowi Urbanowi.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.