http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Piast” Łubowo Mistrzem Wrzesińskiej Rekreacyjnej Ligi Piłki Siatkowej!

Wyróżniony „Piast” Łubowo Mistrzem Wrzesińskiej Rekreacyjnej Ligi Piłki Siatkowej!

W minioną niedziele we wrzesińskiej hali zostały rozegrany finał Wrzesińskiej Rekreacyjnej Ligi Piłki Siatkowej sezonu 2018/2019. Rywalem Piasta w finale była drużyna LOOK REH co zwiastowało nie lada emocje. Obie ekipy przystąpiły do spotkania w najsilniejszych składach.


Pierwszy set był wyrównany, jednak w końcówce siatkarze LOOK REH zaprezentowali większą skuteczność w ataku co pozwoliło im rozstrzygnąć pierwszą partię na swoją korzyść. Druga partia to z kolei popis drużyny Piasta. Bardzo dobra zagrywka jak i blok pozwoliły wyrównać stan rywalizacji. Trzeci set dostarczył wielu emocji zwłaszcza w końcówce. Piast przegrywał już 23:20, zdołał jednak dogonić drużynę LOOK REH i ostatecznie zwyciężyć w stosunku 28:26. Łubowianie napędzeni wygraną pewnie rozpoczęli kolejną partię, która też okazała się ich łupem, co zakończyło całą rywalizację wynikiem 3:1.

W meczu o III miejsce zmierzyły się ze sobą drużyny Nicolaus Powidz oraz UKS Hetman Żydowo. Pierwsze dwie partie to wygrana Powidza. Jednak siatkarze z Żydowa nie odpuścili tak łatwo i zdołali wyrównać stan rywalizacji. Piąty set to powrót drużyny Nicolaus-a, co pozwoliło im wygrać całe spotkanie w stosunku 3:2.

Zawodnicy otrzymali puchar, pamiątkowe medale oraz upominki ufundowane przez sponsorów.

Szczególne podziękowania należą się kibicom, którzy tłumnie przybyli aby dopingować swoje drużyny.

Poziom 22. Wrzesińskiej Rekreacyjnej Ligi Piłki Siatkowej był bardzo wysoki, co jest dobrym prognostykiem przed kolejną 23-edycją. Na koniec podziękowania należą się, organizatorom, sędziom oraz sponsorom dzięki którym, mogliśmy uczestniczyć w siatkarskich zmaganiach.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.