http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Wiktoria Łuczyńska ze złotym i srebrnym medalem!

Wyróżniony Wiktoria Łuczyńska ze złotym i srebrnym medalem!

W sobotę, 13 kwietnia w Środowiskowej Hali Sportowej „Saska” na Saskiej Kępie w Warszawie został rozegrany VI Puchar „Warsa i Sawy” – Turniej Dzieci i Juniorów w Karate Tradycyjnym. Podczas zawodów rozegrano również II Turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019. Do stolicy pojechały dwie zawodniczki Akademii Karate Tradycyjnego SAMURAJ Gniezno.


W VI Pucharze „Warsa i Sawy” wystartowała Wiktoria Łuczyńska natomiast w Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego startuje Aleksandra Politowicz. Warszawa okazała się bardzo gościnna i obie nasze reprezentantki wróciły do Gniezna ze świetnym wynikiem. Wiktoria, która wystartowała w konkurencji kata i kumite dwukrotnie stanęła na podium. W konkurencji kata juniorek pokonała wszystkie swoje rywalki i stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal! W kumite Wiktoria po zaciętych walkach wywalczyła srebro!

Podczas zawodów 2 godziny zostały przeznaczone na II Turniej w ramach Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego 2019. Dzieci i młodzież mogła wówczas obserwować rywalizację najlepszych w kraju zawodniczek i zawodników Karate Tradycyjnego. W Lidze startuje Aleksandra Politowicz. W Warszawie osiągnęła znakomity rezultat. Ola po walkach eliminacyjnych weszła do finałowej grupy zajmując ostatecznie 4 miejsce w Turnieju i do swojego dorobku dopisała 5 punktów.

Zdobyte punkty sprawiły awans Oli w klasyfikacji generalnej po dwóch turniejach z 7 na 5 miejsce. Gratulacje dla dziewczyn! Oczywiście należy podziękować Senseiowi Andrzejowi Zarzecznemu trenerowi naszych zawodniczek za przygotowanie do zawodów.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.