MKK zagra w play-offach!

Wyróżniony MKK zagra w play-offach!

Koszykarze Sklep Polski MKK Gniezno pokonali w meczu kończącym sezon zasadniczy II ligi SMS PZKosz Władysławowo. Pomyślnie dla gnieźnian zakończyły się też inne mecze i to podopieczni Arkadiusza Konowalskiego zagrają w play-offach. Okazuje się zatem, że warto grać do końca.

Niedzielny mecz koszykarzy Sklep Polski MKK Gniezno z SMS Władysławowo, gospodarze musieli wygrać, by jeszcze liczyć się walce o grę w play-offach. I to się udało. Co prawda pierwszy punkt zdobył Adrian Sobkowiak z SMS. Jednak  kolejne już gracz MKK – też Sobkowiak, ale Marek. Ostatecznie po pierwszej części gry Sklep Polski MKK Gniezno prowadził z SMS PZKosz Władysławowo 18:12. W drugiej kwarcie pierwszy do kosza trafił Piotr Leśniczak i ostatecznie  po pierwszej połowie gnieźnianie prowadzili 35:26.

Prowadzenia nie dodali też w kolejnych odsłonach, by ostatecznie wygrać mecz 71:54. Korzystnie też ułożyły się wyniki pozostałych meczów i to MKK będzie grał w play-offach.

Sklep Polski MKK Gniezno - SMS PZKosz Władysławowo 71:54 (18:12, 17:14, 19:15, 17:13)
Punkty dla Sklep Polski MKK Gniezno: Sobkowiak 16, Rau 15, Dobrzycki 13, Leśniczak 10, Kotwasiński 5, Budnikowski 5, Szydłowski 4, Wietrzyński 3, Szorcz, Maroszek, Nocek, Gorzelany.