Logo
Wydrukuj tę stronę

Jakub Różak mistrzem Wielkopolski!

Wyróżniony Jakub Różak mistrzem Wielkopolski!

Spory sukces na swoim koncie zanotował Jakub Różak. Podczas Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski wywalczył tytuł mistrzowski!


Rewelacyjnie zaprezentował się podczas Młodzieżowych Mistrzostw Wielkopolski zawodnik Stelli Niechan Gniezno – Jakub Różak. W pojedynku półfinałowym pokonał klubowego kolegę Dariusza Sałamaszka 3:2, a w meczu finałowym wygrał z Krzysztofem Katafiaszem z „Tajfuna” Ostrów Wlkp. 3:0. Jakub został tym samym indywidualnym Młodzieżowym Mistrzem Wielkopolski na rok 2019.

Równie dobrze zaprezentowali się inni Stelliści. Dariusz Sałamaszek zajął trzecie miejsce , a czwarty był Filip Kujawa. Jednocześnie zarówno Jakub Różak , Dariusz Sałamaszek i Filip Kujawa zakwalifikowali się do Młodzieżowych Mistrzostw Polski, które rozegrane zostaną za dwa tygodnie w Krośnie. W zawodach nie mogła zagrać  Agata Klabińska, która musiała wystąpić w tym czasie w Półfinałach Akademickich Mistrzostw Polski.

Agata grająca tam wspólnie z Aleksandrą Leśnicką reprezentujące UAM Poznań, wygrały cale zawody pokonując w finale AWF Gdańsk. Jednak Agata Klabińska wcześniej zapewniła sobie awans do finałów Młodzieżowych Mistrzostw Polski. Zatem czterech reprezentantów Stelli Gniezno wystąpi w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Krośnie.
Informacjelokalne.pl