Wygrana TS Basket

Wyróżniony Wygrana TS Basket

Kolejna wygrana koszykarek TS Basket Gniezno. Tym razem młode zawodniczki tego klubu pokonały w pojedynku wyjazdowym Kormorana Sieraków 83:35.

Koszykarki TS Basket Gniezno już przyzwyczaiły swoich kibiców do zwycięstw. Tym razem w meczu rundy rewanżowej ligi U 13, pokonały gospodynie pojedynku Kormorana Sieraków 83:35.

Pierwszą kwartę nasze zawodniczki wygrały 20:2. W drugiej gospodynie odrobiły nieco strat i na tablicy był wynik 35:12.  Trzecia odsłona to zdecydowana dominacja koszykarek TS Basket i ponownie powiększyły swoją przewagę. Przed ostatnią częścią meczu był rezultat 64:18. Ostatnie minuty meczu to trochę nerwowej gry w wykonaniu gnieźnianek. Nie zawsze potrafiły upilnować najwyższej zawodniczki zespołu gospodarzy.

Ostatecznie mecz zakończył się wspomnianym wynikiem 83:35. Z gry dziewcząt może być zadowolony trener Andrzej Drygała. Po tym zwycięstwie TS Basket przewodzi ligowej tabeli. Kolejny mecz gnieźnianki rozegrają 30 marca u siebie z AZS Enea II Poznań.