Wygrana Szczypiorniaka

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno tym razem udali się pojedynek wyjazdowy do Kętrzyn, gdzie pokonali miejscowy MKS MOSiR 27:23.

Popularne „Wilki” czyli Szczypiorniak Gniezno zapisał na swoim koncie kolejne zwycięstwo. Podopieczni trenera Kamila Hanuszczaka pokonali na wyjeździe MKS MOSiR Kętrzyn 27:23, do przerwy 12:11.

Pierwsza połowa była wyrównanym widowiskiem. Co prawda to „|Wilki” otworzyły worek z bramkami strzelając pierwsze dwie autorstwa Adama Kniazia. Jednak potem gospodarze też grali skutecznie i na 8 minut przed końcem pierwszej odsłony był remis. Ostatecznie to Szczypiorniak wygrał tą część różnicą jednej bramki.

W drugiej części ponownie udało się wyrównać zespołowi gospodarzy. Jednak kropka nad „i” należała do gnieźnian. Wygrali mecz 27:23 i zdobyli cenne trzy punkty meczowe. Najwięcej bramek, aż sześć,  dla „Wilków” zdobył Artur Dymkowski.

MKS MOSiR Kętrzyn – KS Szczypiorniak Gniezno 23:27 (11:12)
Skład  Szczypiorniaka:  Wolny, Zarzycki – Bałdyga, M. Ostrowski (3), Kędziora (2), Łuczak (4), Dymkowski (6), Kniaź (3), Gadecki (1), Krakowiak (5), Stempuchowski, Hanuszczak (3).