http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Pracowity weekend UKS Błyskawica Niechanowo

  • Napisane przez Tomasz Wojciechowski
  • Dział: Sport
  • 0 komentarzy
Wyróżniony Pracowity weekend UKS Błyskawica Niechanowo

Bardzo pracowity weekend mają za sobą unihokeiści UKS Błyskawica Niechanowo. W sobotę nasi seniorzy udali się do Torunia na rozgrywki Toruńskiej Ligi Unihokeja. W trzeciej odsłonie tej ligi rozegraliśmy trzy spotkania:  wygraliśmy z Oldboys Toruń 5:0, pokonaliśmy jako jedyni lidera Toruńskiej ligi Rudak Med Elesta 3:2 i w ostatnim meczu na skutek błędów sędziowskich ulegliśmy 1:4 drużynie TKU Magic Sticks.


Ostatecznie po zakończeniu rundy zasadniczej zajmujemy 6 miejsce w połowie ligi. Przed nami baraże o wejście do najwyższej grupy rozgrywkowej, by mieć jeszcze szanse powalczyć o medale tej ligi. Jesteśmy debiutantami w tej grupie wiekowej i każde zwycięstwo nas cieszy a sądząc, że mamy na swoim koncie 3 zwycięstwa, 3 remisy i 3 przegrane mecze możemy być zadowoleni ze swojej postawy.

W niedzielę 17 lutego 2019 nasi juniorzy młodsi wzięli udział w II Turnieju o Mistrzostwo Wielkopolski w ramach WLU 2018/2019. Juniorzy pokonali drużynę z Kębłowa 5:1 i Zielonej Góry 8:1 oraz po zaciętym meczu zremisowali 3:3 z Kołaczkowem. Dzięki bardzo dobremu bilansowi bramkowemu juniorzy Błyskawicy wygrywają ten turniej.

Podsumowując cały weekend drużyny UKS-u Błyskawica Niechanowo, odniosły 4 zwycięstwa, 1 remis i 1 przegraną. Uważam  że te dane statystyczne doskonale rekomendują poziom sportowy naszych drużyn a miniony weekend można zaliczyć do bardzo udanych.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.