Start zagra w finale!

Start i Stella rozegrały mecze, które decydowały o awansie do finału mistrzostw Polski w hokeju halowy. Start pokonał rywala zapewniając sobie grę w toruńskich finałach. Stella niestety została pokonana przez Torunian.

Wysokim zwycięstwem zapewnili sobie  awans do finałowego turnieju Mistrzostw Polski hokeiści halowi Startu 1954.Pokonali wysoko na swoim terenie Lipno Stęszew 17:4. Start zajął drugą pozycję w swojej grupie. Oby taka dyspozycja  strzelecka była również podczas finałów, które zostaną rozegrane w Toruniu. Branki dla Startu zdobyli: Ł. Kurowski - 2, M. Grotowski  - 2, R. Grotowski - 3, G. Jarzyński - 2, A. Brożek - 2, M. Wejerowski - 4 i Sz. Kosicki – 2.

Niestety, nie miała szczęścia Stella Gniezno. Po bardzo dobrej rundzie, tym razem przegrała wysoko, bo aż 6:17 z Pomorzaninem Toruń. To prawdopodobnie wyeliminowało „zielonych” z udziału w finałach.