Szczypiorniak rozbił Borowiaka!

Wyróżniony Szczypiorniak rozbił Borowiaka!

Piłkarze ręczni Szczypiorniaka Gniezno podejmowali w ramach rozgrywek ligowych Borowiaka Czersk. W tym pojedynku podopieczni trenera Kamila Hanuszczaka okazali się zdecydowanie lepszym zespołem pokonując rywala 35:22.

Wysoka wygrana  Szczypiorniaka z Borowiakiem Czersk a tym samym przerwana zła passa zespołu z Pierwszej Stolicy Polski – tak najkrócej można podsumować sobotni pojedynek obu ekip. Grad bramek otworzył w tym meczu Łukasz Krakowiak umieszczając piłkę w siatce po rzucie karnym w trzeciej minucie gry. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się wysokim prowadzeniem „Wilków” 25:11. Dzięki takiej przewadze, trener Hanuszczak w  drugiej odsłonie meczu wprowadzał na parkiet graczy, których rzadziej się widuje. Gra się zatem trochę wyrównała. Jednak gnieźnianie inicjatywy nie oddali do końca meczu kontrolując grę.

Ostatecznie Szczypiorniak Gniezno pokonał Borowiaka Czersk 35:22. Dla zespołu gospodarzy najwięcej goli strzelił Artur Dymkowski - 8, a dla gości  Mateusz Łoński - 7.

Skład Szczypiorniaka Gniezno: Piotr Wolny, Dariusz Zarzycki (bramkarze)-Szymon Sobański, Maciej Kapella, Marcin Grzelak, Marcin Fijałkowski, Marcin Biniecki, Karol Kędziora, Zbigniew Łuczak, Artur Dymkowski, Kamil Tyliński, Adam Kniaź, Przemysław Gadecki, Łukasz Krakowiak, Damian Stempuchowski.