http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Rowerem do Leszka Białego

- Korzystając z wolnej soboty postanowiłem wybrać się się rowerową wycieczkę. Tym razem trasa wycieczki rowerowej została wytyczona dosyć spontanicznie aczkolwiek o takiej trasie, krótszej myślałem od dłuższego czasu. Takie wyjazdy są bowiem najlepsze – mówi Jacek Walkowiak, pasjonat lokalnej komunikacji publicznej, ale też wielki miłośnik rajdów rowerowych.

Etykiety

Dzień Dziecka z Dynamic Strong

Na klubowy Dzień Dziecka zaprosiła Karolina Koszela i Bartosz Zieliński z Dynamic Strong Gniezno wraz z partnerami. OCeeRowy tor i ilość okrążeń do wykonania dostosowano do wieku uczestników zabawy. Były ścianki, pętle z oponą, a przede wszystkim zachwyt na twarzach najmłodszych.

Etykiety

Zapraszamy na Wirtualny Bieg Europejski!

Od pięciu lat, każdemu naszemu biegowi patronuje kraj Unii Europejskiej. Podsumujmy te 5 lat i przebiegnijmy jeszcze raz te pięć biegów! Oczywiście, ze zrozumiałych względów nie możemy ich wszyscy przebiec po gnieźnieńskiej trasie, ale zapraszamy Was do pokonania 50 kilometrów w naszym Wirtualnym Biegu Europejskim - tymi słowami organizatorzy, zachęcają biegaczy do wzięcia udziału w Wirtualnym Biegu Europejskim.

Etykiety

Rowerowa Stolica Polski!

Ponad 64 tysiące kilometrów, pokonali rowerzyści podczas ubiegłorocznej edycji rywalizacji o Puchar Rowerowej Stolicy Polski. W tym roku Gniezno, również wystartuje we wrześniu, wśród 30 miast w powyższym projekcie.

Etykiety

Przygotowania pod okiem trenera Stefańskiego ruszają w połowie czerwca

Jak już wcześniej informowaliśmy sezon 2019/2020 został zakończony po rundzie jesiennej. Panująca na świecie pandemia COVID-19 brutalnie przerwała rozgrywki piłkarskie na świecie, a na niższych szczeblach nie pozwoliła ich już dokończyć. Trzeba jednak puścić to w niepamięć i pomyśleć o przyszłości, niedalekiej przyszłości.

Rowerem przez Mielno, Janowiec Wielkopolski, Kłecko, Pola Lednickie...

- Na kolejna rowerową wycieczkę postanowiłem się wybrać w niedzielę, 24 maja. Z racji zapowiadanych złych warunków atmosferycznych (burze i deszcze) od godzin południowych trasę wyjazdu postanowiłem zmodyfikować na tyle, aby w razie czego można było ją skrócić ale jednocześnie aby trasa była bardzo atrakcyjna. Tym razem mój wyjazd postanowiłem zadedykować portalowi informacyjnemu informacjelokalne.pl – mówi Jacek Walkowiak, pasjonat lokalnej komunikacji publicznej, ale też wielki miłośnik rajdów rowerowych.

Etykiety

Rowerem do Śremu, Kościana i Grodziska Wielkopolskiego

- Na kolejna rowerową wycieczkę postanowiliśmy się wspólnie z kolegą Bartkiem wybrać do Śremu, Kościana oraz Grodziska Wielkopolskiego. Początkowo planowaliśmy wyjazd rowerem do Koła jednak prognoza pogody na ten dzień zakładała od godz. 11.00 będzie w miarę silny wiatr zachodni co oznaczało w konsekwencji zmianę trasy wyjazdu na wyżej podaną. Jednocześnie nie były przewidywane żadne opady deszczu – mówi Jacek Walkowiak.

Etykiety

Mieszko zakończył sezon

Tego można było się spodziewać. Rozgrywki na trzecim froncie zostały zakończone, bez rozgrywania zaplanowanych wcześniej  meczy. Biało – niebiescy zakończyli ostatecznie batalie ligową w obliczu koronawirusa  na piątym miejscu.  

Etykiety

„Pelikan” Niechanowo - sezon 2019/2020 przedwcześnie zakończony!

Niestety tego obawiało się całe środowisko piłkarskie niższych lig. Decyzją prezesów wojewódzkich związków piłki nożnej sezon 2019/2020 z uwagi na panujący stan epidemiologiczny, związany z COVID-19, został zakończony. Ustalono, iż sezon uzna się za odbyty, a wyniki po rundzie jesiennej będą tymi finalnymi. Kolejnym kluczowym elementem tej decyzji jest fakt, iż w tym sezonie nie będzie spadków, a jedynie awanse.

Turek zdobyty!

- Na kolejną rowerową wycieczkę postanowiłem się wybrać w niedzielę, 10 maja do miasta które znane jest w Polsce ze słynnych serów Brie oraz tego że w pewnym okresie posiadało jeden z największych w Polsce PKS-sów. Leżący zaledwie ok 60 km od Łodzi oraz 25 km od Konina - Turek wydawał się być idealnym tematem na kolejnym wyjazd rowerowy – mówi Jacek Walkowiak, pasjonat lokalnej komunikacji publicznej, ale też wielki miłośnik rajdów rowerowych.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS