http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Przed Nice 1LŻ: Car Gwarant Start bez zmian w składzie

W sobotni wieczór emocje związane z Nice 1 Ligą Żużlową ponownie na torze przy Wrzesińskiej. Do Grodu Lecha przyjeżdża zespół Orła Łódź. Nasz rywal zajmuje obecnie szóste miejsce w tabeli - podopieczni trenera Lecha Kędziory w dziewięciu spotkaniach zdobyli do tej pory siedem punktów. Szkoleniowiec gości w Gnieźnie nie będzie mógł skorzystać z Tobiasza Musielaka, który nabawił się kontuzji. Kibiców zapraszamy na godzinę 19.45.

Jaki kod promocyjny jest najlepszy

Kody bonusowe i promocyjne to prosty i szybki sposób na zdobycie dodatkowych pieniędzy na obstawianie wyników u legalnych bukmacherów. Jak jednak wybrać ten najlepszy? Podpowiadamy!

Wakacje na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do skorzystania z oferty „Wakacje na basenie”. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!

Polscy i niemieccy hokeiści rywalizować będą w Gnieźnie

Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży (PNWM) to organizacja międzynarodowa umożliwiająca spotkania i współpracę młodych Polaków i Niemców. Dofinansowuje, inicjuje i merytorycznie wspiera polsko-niemieckie projekty tak różnorodne w tematyce i formie, jak różnorodne są zainteresowania młodych ludzi – od warsztatów teatralnych przez międzyszkolne projekty ekologiczne po mecze hokeja na trawie. I właśnie taki hokejowy event odbędzie się w Pierwszej Stolicy Polski pod koniec czerwca 2019 roku.

Etykiety

Aktywnie w sierpniu z Klubem Karate Inochi Gniezno!

Nie zabraknie aktywności dla każdego. Początkujących zapraszamy na bezpłatne zajęcia w ramach projektu „Zacznij latem trenować karate”, całe rodziny mogą poćwiczyć wspólnie na zajęciach „Zabierz mamę i tatę na trening karate”, a osoby chcące się porozciągać mogą skorzystać z projekt „Wyzwanie-rozciąganie”.

Brydżyści Chaosu Gniezno poza zasięgiem rywali!

W kolejnym, 25 tegorocznym turnieju brydżowym par rozegranym 17 czerwca w restauracji Leo Libra wzięło udział 13 par reprezentujących sekcje brydża sportowego Poznania, Rogowa, Trzemeszna, Wrześni i Gniezna. Brydżyści rozegrali 26 ciekawych, wcześniej - przed turniejem - wygenerowanych z systemu Bridge Spider (Pajączek) rozdań na tzw. „maksy”, gdzie bardzo ważną rolę odgrywa przede wszystkim branie zapisów na swoją stronę, najlepiej jednak, gdy grając „częściówkę” bądź grę „kończącą” rozgrywający weźmie o jedną lewę więcej od pozostałych uczestników turnieju.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS