http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Kijkowe Trzemeszno na Mistrzostwach Polski i Europy

Dwunastoosobowa reprezentacja Kijkowego Trzemeszna wyruszyła do Barlinka – Europejskiej Stolicy Nordic Walking. Trzemesznianie wzięli tam udział w kolejnych zawodach a były to VI Mistrzostwa Polski na 5 i 10 km oraz II Mistrzostwa Europy na 5 km. Ranga i prestiż imprezy przyciągnęły rzeszę znanych i utytułowanych entuzjastów chodzenia z kijami z całej Polski i nie tylko. Nasi zawodnicy wyraźnie zaznaczyli swoją obecność na mistrzostwach i dzięki uzyskanym wynikom potwierdzili swoją wysoką pozycję w światku kijkarzy.

Etykiety

Aforti Turniej o Koronę: Artiom Łaguta w obsadzie zawodów

Czas na kolejną gwiazdę dziesiątej edycji Aforti Turnieju o Koronę Bolesława Chrobrego. W piątek, 28 września na torze przy Wrzesińskiej obok Emila Sayfutdinova oglądać będziemy jeszcze jednego żużlowca rodem z Rosji. Będzie nim obcokrajowiec MRGarden GKM Grudziądz. Czwarty zawodnik PGE Ekstraligi pod względem średniej biegopunktowej – 2.390/bieg. Zdecydowany lider grudziądzan – szóstej drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej naszego kraju. To Artiom Łaguta, który dołącza do obsady jubileuszowych zawodów w Pierwszej Stolicy.

„Cielimowo Cup” dla drużyny Syliar Symix!

Za nami  IV Turniej „Cielimowo Cup”, który odbył się w minioną sobotę. Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Niechanowo, firma Syliar Symix, Łukasz Pućko oraz animator orlika Adrian Grzelak. Wzięło w nim udział 8 drużyn które zostały rozlosowane na dwie grupy.

Etykiety

Robert Górny i Rajmund Wiśniewski mistrzami powiatu!

W tegorocznych Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego Par uczestniczyły w różnych zestawieniach 33 duety. Mistrzem powiatu gnieźnieńskiego została, para Robert Górny – Rajmund Wiśniewski (Forta Rogowo), która w czterech zaliczanych do klasyfikacji turniejach nagrała 238,82 procent.

Etykiety

Gniezno Cup 2018 dla MTS Kwidzyn i UKS Bukovii Buk!

Miniony weekend upłynął pod znakiem rywalizacji w ramach corocznego turnieju Gniezno Cup. W gronie wyróżnionych nie zabrakło gnieźnianek. Gniezno Cup tradycyjnie otwiera sezon żeńskiej piłki ręcznej w Pierwszej Stolicy Polski. W tym roku do walki o tytuł przystąpiły 32 zespoły w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci oraz młodziczki. Po raz pierwszy mecze zostały zorganizowane aż w trzech obiektach sportowych - hali Szkoły Podstawowej nr 12, "starej" hali GOSiR oraz na nowej hali widowiskowo - sportowej przy ulicy Sportowej 3.

Arkadiusz Gardzielewski i Magdalena Lewandowska najszybsi na trasie 41. Biegu Lechitów!

Blisko 4000 uczestników zgłosiło chęć startu w 41 Biegu Lechitów. Tradycyjnie start biegu miał miejsce na Ostrowie Lednickim punktualnie o godzinie 11. Biegaczom na trasie towarzyszyli licznie zgromadzeni kibice, których doping przyczyniła się zapewne do osiągania dobrych czasów i bicia w wielu przypadkach rekordów życiowych.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS