Letnie promocje na basenie

Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na Wakacje na basenie i do skorzystania z promocji w dniach od 23 czerwca do 2 września! Szczegóły na plakacie.

Gnieźnianie niepokonani. Mieszko Gniezno - Warta Gorzów Wlkp. 3:0

Niepokonani w letnich meczach sparingowych są piłkarze gnieźnieńskiego Mieszka. W środowe popołudnie, pokonali Wartę Gorzów Wlkp. 3:0. Był to kolejny test-mecz. Spotkanie, pierwotnie zaplanowane było w Grodzisku Wielkopolskim. Jednak w ostatniej chwili przeniesione zostało do Nądni. Grodziskie murawy zostały zalane przez intensywnie padający deszcz i nie nadawały się do gry.

Etykiety

„Tytan” po sezonie

Dzisiaj obyła się konferencja prasowa podsumowującą zakończony dwa tygodnie temu sezon rugby 7. Gnieźnieńscy Tytani zakończyli sezon w Mistrzostwach Polskich Rugby 7 na czwartym miejscu oraz wywalczyli brązowy medal Pucharu Polski Rugby 7.

Etykiety

Nie czuje się fenomenem…

Ma 39 lat i gra w piłkę ręczną, nie tylko dla własnego zadowolenia, bo często zdobywa jeszcze bramki dla swojej drużyny. Marcin Grzelak, któremu postanowiliśmy poświęcić dziś chwilę, nie tylko nie zamierza kończyć kariery, ale marzy jeszcze o bramkach w II lidze. Z zawodnikiem Klubu Sportowego „Szczypiorniak” rozmawia Wojciech Orłowski.

Dobry występ „Kijkowego Trzemeszna” w Okonku

W sobotę, 14 lipca odbyła się druga odsłona Pucharu Wielkopolski, w której udział wzięła drużyna „Kijkowego Trzemeszna” w sześcioosobowym składzie. Trzemeszeńska ekipa odnotowała na swoim koncie kolejny udany start. Tym razem kijkarze zawitali do Okonka, gdzie do wyboru mieli dystans 5 i 10 km.

Etykiety

Czas na Błękitną Wstęgę Ostrowa Lednickiego!

Miłośnicy pływania już odliczają dni i godziny do jubileuszowych XXV Zawodów w Pływaniu Długodystansowym w Wodach Otwartych o Błękitną Wstęgę Ostrowa Lednickiego, które w niedzielę, 22 lipca odbędą się na terenie Małego Skansenu Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy. Głównym organizatorem zawodów jest Urząd Gminy w Łubowie. Nad przebiegiem rywalizacji od lat czuwa Irena Wójcik, dyrektor zawodów.