Wspólne wakacje w nagrodę za awans

Na całą siódemkę żużlowców Startu Gniezno uczestniczących w meczach finałowych 2. Ligi Żużlowej będą czekać nowe kontrakty - tak ogłoszono dziś podczas specjalnej konferencji prasowej z udziałem Tomasza Budasza - prezydenta Gniezna, który również obiecał wsparcie dla klubu w 2018 roku.

Roman Kujawski i Marek Wojciechowski na drugim miejscu w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski!

W IX tegorocznym turnieju Korespondencyjnych Mistrzostw Polski wzięło udział 727 par, które grały w 51 ośrodkach. Dla przypomnienia w gnieźnieńskim wrześniowym turnieju wzięło udział 12 duetów. W klasyfikacji ogólnopolskiej  bardzo dobrze spisała się para grająca w gnieźnieńskim turnieju Roman Kujawski – Marek Wojciechowski, która z rezultatem  68,70 procent zajęła wysokie drugie miejsce. Równie dobre miejsce, bo 15 w klasyfikacji krajowej z rezultatem 63,11 procent zajął duet Robert Góralczyk – Mirosław Jankowski.

Etykiety

GTT Maciejka Diament Gniezno wicemistrzem Polski Grup Triathlonowych!

Zwieńczeniem wyjątkowo długiego okresu startowego dla  zawodników Diamentu był wyjazd do Kościana,gdzie 17 września odbyła się trzecia impreza z cyklu Greatman Trilogy. Triathloniści podczas startów indywidualnych na dystansach 1/8 i 1/4 IM zdobywali dodatkowo punkty do klasyfikacji Mistrzostw Polski Grup Triathlonowych.

Start Gniezno w I lidze!

Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane i to żużlowcy gnieźnieńscy mogą cieszyć się awansem do Nice Polskiej Ligi Żużlowej. W niedzielne popołudnie HAWA „Start” Gniezno pokonuje Speed Car „Motor” Lublin 53:36, a najjaśniejszym punktem w naszej drużynie był tym razem Adrian Gała, który zdobył 13 punktów.

„Wygrać taki wielki bieg to jest duże szczęście”

Marcin Zagórny z Krosna Odrzańskiego zwyciężył w jubileuszowej 40. edycji Biegu Lechitów w Gnieźnie. Zwycięzców i pozostałych finiszujących bardzo głośno oklaskiwała i dopingowała nasza gościnna publiczność. Najlepszy gnieźnianin na metę wbiegł jako drugi, a był nim triumfator z 2015 roku - Patryk Łukaszewski, na twarzy którego był widoczny bardzo wyraźny grymas bólu.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS