http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpghttp://informacjelokalne.pl/images/banners/nbaner01.jpg

Rafael Wojciechowski o nowej kadrze Startu i szkoleniu młodzieży

Wszystko wskazuje na to, że Start Gniezno dokonał wzmocnień na kilka miesięcy przed startem kolejnych rozgrywek w 1. Lidze Żużlowej. Jak dziś widzi to wszystko menadżer naszej drużyny, która zajęła w tym roku wysokie 3. miejsce w rozgrywkach 1. Ligi Żużlowej? O tym rozmawiamy z Rafaelem Wojciechowskim, który podsumowuje okres transferowy i opowiada nam szerzej na temat planów dotyczących nowego otwarcia w szkoleniu młodzieży.

V Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci!

Stowarzyszenie Kultury Fizycznej i Turystyki „Chrobry-Gniezno” – Dziecięca Akademia Piłkarska zorganizowała  10 i 11 listopada w halach sportowych GOSiR przy Sportowej w Gnieźnie V Niepodległościowy Piłkarski Turniej Dzieci pod patronatem Prezydenta Miasta Gniezna. Turnieje szczególne bo zorganizowane z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Kolejny powrót wychowanka faktem!

Do 14 listopada trwa okienko transferowe. Działacze GTM Start osiągają porozumienie z trzecim żużlowcem, który trafi do Gniezna jako nowa twarz na przyszłoroczne rozgrywki, choć to postać kibicom doskonale znana. Jest nim kolejny z wychowanków – po dwóch latach reprezentowania barw klubu z Poznania powraca do Pierwszej Stolicy, by zdobywać punkty dla czerwono-czarnych. W sezonie 2019 przy Wrzesińskiej 25 oglądać będziemy Kevina Fajfera. Pozyskanie dwudziestolatka, przed którym ostatni rok występów jako junior, to znaczące wzmocnienie tej formacji w gnieźnieńskim klubie.

Maciej Sobieralski i Stanisław Zakrzewski z Pucharem Starosty Gnieźnieńskiego!

W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości 11 listopada, restauracja Leo Libra była areną zmagań brydżystów XIII, tegorocznego turnieju Auto Watin Grand Prix Wielkopolski. 46 par z klubów województw: dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, lubuskiego i wielkopolskiego walczyło zarówno o punkty do klasyfikacji długofalowej jak również  w klasyfikacji krajowej o Podkowę Kasztanki Marszałka.

Etykiety
Subskrybuj to źródło RSS