Logo
Wydrukuj tę stronę

Piotr Gruszczyński zaapelował do Krzysztofa Bestwiny!

Wyróżniony Piotr Gruszczyński zaapelował do Krzysztofa Bestwiny!

Piotr Gruszczyński, przyszły starosta gnieźnieński, napisał list otwarty do Krzysztofa Bestwiny, dyrektor Szpitala „Pomnik Chrztu Polski” w Gnieźnie. Czego dotyczy ten apel lidera Platformy Obywatelskiej?


- Szanowny Panie Dyrektorze,  w związku ze zbliżającym się końcem kadencji obecnego Zarządu Powiatu Gnieźnieńskiego  i powołaniem wkrótce nowego, proszę Pana Dyrektora o wstrzymanie się z zawieraniem nowych umów o pracę oraz umów inwestycyjnych – zaczyna się list otwarty autorstwa P. Gruszczyńskiego.

Dalej czytamy: - W moim przekonaniu, powyższe decyzje należałoby skonsultować z nowym Zarządem Powiatu Gnieźnieńskiego i nową Radą Powiatu Gnieźnieńskiego, która została wybrana demokratycznie w tegorocznych wyborach samorządowych.  

- Mając na uwadze dobro „Naszej Małej Ojczyzny” i troskę o Mieszkańców Powiatu Gnieźnieńskiego, proszę zatem o wzięcie pod uwagę mojej prośby podczas podejmowania jakichkolwiek decyzji związanych z dalszą działalnością Szpitala Pomnik Chrztu Polski  w Gnieźnie – kończy P. Gruszczyński.
Informacjelokalne.pl