http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Gadżety miasta Gniezna dostępne w sprzedaży

Wyróżniony Gadżety miasta Gniezna dostępne w sprzedaży

W Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie można już zaopatrzyć się w oficjalne gadżety Miasta Gniezna. W odpowiedzi na częste pytania turystów, mieszkańców oraz miejscowych przedsiębiorców, Urząd Miejski we współpracy z MOK uruchomił pilotową sprzedaż najczęściej poszukiwanych produktów promocyjnych. Jeśli zainteresowanie ofertą będzie duże, planowane jest poszerzanie gamy o kolejne rodzaje gadżetów.


- Wielu z Was pytało o to już od dłuższego czasu. Ze względów formalnych było to nieco skomplikowane i trochę zajęło, ale w końcu udało się znaleźć rozwiązanie. Od dziś, w oficjalne miejskie gadżety możecie zaopatrzyć się w MOK-u. Jeśli zainteresowanie będzie odpowiednio duże, gama będzie poszerzana o kolejne rodzaje produktów - napisał na swoim fanpagu Tomasz Budasz, prezydent Gniezna.

Gadżety nabywać będzie można od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16, oraz w pozostałych godzinach otwarcia MOK (np. podczas wieczornych czy weekendowych imprez organizowanych w jednostce). W przypadku godzin wieczornych i weekendowych, przed wybraniem się do MOK warto potwierdzić je telefonicznie, pod nr. 61 426 46 30.

Przedstawiona poniżej gama gadżetów będzie poszerzana; już wkrótce będzie można nabyć również m.in. miejskie kawy Mieszko i Dąbrówka czy promującą Trakt Królewski herbatę Eliksir Wojownika.

Aktualny cennik gadżetów Miasta Gniezna:
- koszulki „Gniezno – Lubię to miasto!″ (rozmiary od S do XXL) – 20 zł
- magnes „Gniezno – Pierwsza Stolica Polski″ – 4 zł
- pins „Gniezno – Lubię to miasto!″ – 3 zł
- eko-torba „Gniezno – Lubię to miasto!″ – 10 zł
- kubek Miasto Gniezno/Królik „Obczaj″ – 12 zł
- krówki „Gniezno – Lubię to miasto!″ (1 op.) – 5 zł
- ramka do tablicy rejestracyjnej „Gniezno – Pierwsza Stolica Polski″ – 6 zł
- smycz „Gniezno – Pierwsza Stolica Polski″ – 3 zł
- długopis „Gniezno – Pierwsza Stolica Polski″ – 2,50 zł
- flaga Powstanie Wielkopolskie – 20 zł

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.