http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Niechanowskie ferie zakończone!

Wyróżniony Niechanowskie ferie zakończone!

Ferie zimowe w Niechanowie już za nami. Przez tydzień dzieci uczestniczyły w interesujących gokowskich spotkaniach. Od poniedziałku do piątku uczestnicy zimowiska z radością angażowały się we wszystkie proponowane zajęcia.


Program spotkań był bardzo bogaty,  przeprowadzono warsztaty plastyczne, podczas których powstały płaskorzeźby z gliny pod kierunkiem instruktora plastyki Krzysztofa Żoka, była teatralna inscenizacja powieści Marka Twaina „Książę i żebrak” w wykonaniu artystów Małych Form Teatralnych z Krakowa.

- Zorganizowano również wycieczki na plac zabaw do gnieźnieńskiej Fantazji, a także wesołe zabawy na gnieźnieńskim lodowisku. Był również czas na gry i zabawy integracyjne, konkursy i konkurencje sportowe oraz wiele innych ciekawych atrakcji – mówi Teresa Jastrzębska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Niechanowie. - Dziękujemy dzieciom za wspaniale spędzone ferie, a także wszystkim tym, którzy zaangażowali się  w ich realizację - dodaje.

Organizator również bardzo serdecznie dziękuje Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych za wsparcie finansowe zimowych spotkań.

Ostatnio zmienianyczwartek, 22 luty 2018 13:52

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.