http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

– Spotkanie najstarszych mieszkańców gminy Łubowo jest potrzebne – mówi Andrzej Łozowski

Wyróżniony – Spotkanie najstarszych mieszkańców gminy Łubowo jest potrzebne – mówi Andrzej Łozowski

Stało się już tradycją, że w lutym, Andrzej Łozowski, wójt gminy Łubowo, organizuje spotkanie z najstarszymi mieszkańcami gminy Łubowo. W tegorocznym, zorganizowanym dzisiaj już po raz 27. Dniu Seniora, udział wzięło ponad 250 osób. Spotkanie umiliła artystycznie Orkiestra Bydgoskich Solistów „Arte Con Brio”.


- Organizowany w naszej gminie Dzień Seniora to już kawał historii. Co roku po frekwencji widać, że takie spotkanie najstarszych naszych mieszkańców jest potrzebne. W spotkaniach biorą udział osoby, które wniosły coś w historię naszej gminy i w rozwój Łubowa. Uważam, że w ten sposób doceniamy ich i sprawiamy, iż czują się w naszej gminie potrzebni – mówi Andrzej Łozowski, wójt gminy Łubowo. - Seniorzy naszej gminy to osoby cały czas funkcjonujące w tej wspólnej rodzinie, którą jest gmina Łubowo - dodaje.

Podczas spotkania wójt Andrzej Łozowski wręczył w imieniu Prezydenta RP medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

W części artystycznej zaprezentował się Chór Gminy Łubowo oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Łubowie. Muzyczną gwiazdą Dnia Seniora była Orkiestra Bydgoskich Solistów „Arte Con Brio”.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego Dnia Seniora.

Ostatnio zmienianyśroda, 07 luty 2018 21:07

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.