http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Znaczków ci u nas w Gnieźnie dostatek...”

Wyróżniony „Znaczków ci u nas w Gnieźnie dostatek...”

Na taki widok Bareja by się uśmiał... Do naszej redakcji przyszedł mail od mieszkańca jednego z miast w Wielkopolsce w którym Czytelnik przesłała nam zdjęcia listu wysłanego z Gniezna. I nie byłoby w tym nic ciekawego, gdyby nie fakt, że list w całości pokryty był znaczkami.... Widok rzadko spotykany...


- Od mojej rodziny z Gniezna otrzymałem list i gdy zobaczyłam kopertę, oniemiałam z wrażenia. List z jednej, jak i drugiej strony obklejony był znaczkami. Z jednej strony było 17 znaczków, a z drugiej – 15 znaczków. Zadzwoniłem do mojej rodziny z pytaniem, czy nie mieli jednego znaczka do przyklejenia na list. Okazało się, że moja rodzina list wysłała w oddziale poczty przy dworcu w Gnieźnie, gdzie pani z okienka wzięła list i powiedziała, że sama naklei znaczek. Nikt się nie spodziewał, że będzie to aż tyle znaczków. Koperta z jednak i z drugiej strony była oklejona znaczkami. Tylko miejsce gdzie był wpisany adres nie zostało zaklejone – czytamy w mailu od pana Tadeusza.

Cóż... Pozostaje nam pogratulować fantazji pracownikowi poczty, który w ten sposób „nakleił znaczek” na list... Widocznie, „znaczków ci u nas w Gnieźnie dostatek...”

Najważniejsze w całej tej historii jest jednak to, że list dotarł do adresata...

4 komentarzy

 • :-)
  :-) wtorek, 07, listopad 2017 16:19 Link do komentarza Raportuj

  Wszystko jasne :-)
  Analiza :-)

 • Agnieszka P.
  Agnieszka P. wtorek, 07, listopad 2017 13:54 Link do komentarza Raportuj

  Znaczków tyle bo ktoś wymyśla dziwne plany sprzedażowe, w których nie chodzi za jaką kwotę się sprzeda znaczki tylko ważna jest ilość.
  Inna sprawa, że może ktoś specjalnie sobie tak to okleił.

 • Aneta Aneta
  Aneta Aneta wtorek, 07, listopad 2017 11:19 Link do komentarza Raportuj

  Nie bardzo rozumiem to zdziwienie. W jakiś sposób trzeba było pozbyć się zaległych znaczków :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

 • Obserwator
  Obserwator wtorek, 07, listopad 2017 11:11 Link do komentarza Raportuj

  Ale jaja! Nic dodać, nic ująć!

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.