http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

„Gwiazdy na Gwiazdkę”

Wyróżniony „Gwiazdy na Gwiazdkę”

Kolejna edycja wydarzenia „Gwiazdy na Gwiazdkę” odbyła się w hali widowiskowo-sportowej im. Mieczysława Łopatki. Znane z ekranów telewizyjnych gwiazdy oraz ekipa prezydenta Budasza zagrali w piłkę halową dla potrzebujących. Celem tegorocznej akcji była pomoc 5-letniemu Ksawierowi i 13-letniemu Dawidowi.


W ubiegłym roku ta impreza charytatywna zakończyła się ogromnym sukcesem. Widowisko, w którym wzięli udział między innymi Jarosław Jakimowicz, Rafał Maserak, Marcin Mroczek, Liber czy Tomasz Schimcheiner przyciągnęło na trybuny tłumy.

Nie inaczej było w tym roku. Do Gniezna zawitali miedzy innymi  Krzysztof Wieszczek, Marcin Mroczek, Przemysław Cypryański, Jarosław Jakimowicz czy też Grzegorz Jędrzejewski. Zagrali oni mecz w piłkę halową przeciwko zespołowi, którego kapitanem był prezydent Gniezna Tomasz Budasz. Gościem imprezy był też Artur Siódmiak, były reprezentant Polski w piłce ręcznej.   Pamiętny rzut Siódmiaka przez całe boisko zapisał się złotymi zgłoskami na kartach historii polskiego sportu.

W przerwie meczu artyści zagrali mini mecz z gnieźnieńskimi szczypiornistkami. Odbyły się też licytacje wartościowych przedmiotów dla miłośników sportu, między innymi kevlarów znanych żużlowców czy też  koszulki z podpisami reprezentantów Polski w piłce nożnej. Hitem licytacji, okazał się motocykl żużlowy, na którym po parkiecie przejechał się Mateusz Jabłoński. Ostatecznie motocykl został zlicytowany za 15 tysięcy złotych!

Atrakcji zatem nie brakowało. Ile pieniędzy ostatecznie zebrano, okaże się dopiero po podliczeniu wszystkich wpłat..

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.