http://informacjelokalne.pl/images/banners/skwp_baner.jpg

Choinka rozświetliła gnieźnieński Rynek!

Wyróżniony Choinka rozświetliła gnieźnieński Rynek!

W samo południe ruszył Jarmark Bożonarodzeniowy na gnieźnieńskim Rynku, z kolei o godz. 17.00 zapalone zostały lampki na choince, która stanęła w centralnym punkcie Gniezna. Tym samym Gniezno jest już gotowe na Święta Bożego Narodzenia!


Dzisiejsze zapalenie iluminacji na choince zgromadziło na gnieźnieńskim Rynku sporo mieszkańców Pierwszej Stolicy Polski, jak i gości z zewnątrz. Zapaleniu światełek na choince towarzyszyły pokazy pirotechniczne.

Przy tej okazji na scenie ustawionej na Rynku, prezydent Gniezna Tomasz Budasz wręczył nagrody w konkursie na miejską kartkę świąteczną. Były też występy wokalne, a w specjalnie podstawionym autobusie MPK – warsztaty piernikowe.

Na Rynku – specjalnie dla najmłodszych mieszkańców Gniezna - stworzona została również specjalna strefa dla dzieci w której jest sporo atrakcji (m.in. elektryczne samochodziki) i karuzela, która jest darmowa przez cały czas trwania Jarmarku.

A Jarmark potrwa jeszcze do 8 grudnia! Tymczasem zapraszamy do obejrzenie fotorelacji z tego, co dzisiaj w godzinach popołudniowych działo się na Rynku.

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.